روایت نقش رهبر انقلاب در مبارزات مردم مشهد در رمان «چُغُک»

از سوی نشر «صهبا» منتشر شد؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 22 اسفند, 1396 - 11:00
نشر «صهبا» رمان «چُغُک» را با محوریت مبارزات مردم مشهد و نقش رهبر انقلاب در آن ویژه ی رده ی سنی نوجوان منتشر کرد.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، رمان «چُغُک» درباره مبارزات مردم مشهد و نقش رهبر معظم انقلاب از سوی نشر «صهبا» منتشر شد.

رُمان «قه وچُغُک» کتابی‌ است مناسب رده سنی نوجوان، درباره مبارزات مردم مشهد در انقلاب اسلامی و نقش آیت‌الله خامنه‌ای در رهبری آن مبارزات، که به تازگی  منتشر شده است.

داستان این کتاب، شامل نقاشی‌های تمام‌صفحه‌ای است که در نیمی از کتاب پا به پای متن داستان جلو می‌آیند و خود، مستقلاً، روایتگرِ قسمتی از داستان می‌شوند.

ماجرایی که رُمان «چُغُک» بر بستر آن شکل گرفته است، اتفاقات روزهای نهم و دهم دی‌ماه 1357 در مشهد است. اتفاقات این دور روز، از مهم‌ترین اتفاقات دوران مبارزات مردم ایران بر ضد رژیم شاهنشاهی است که در این رمان، به خوبی روایت، و به تصویر کشیده شده است.

رُمان «چُغُک»، اثری نوجوانانه دربارۀ مبارزات مردم مشهد در انقلاب اسلامی، خصوصا تظاهرات نهم و دهم دی‌ماه سال 57 است. این دو روز مهم در تاریخ مشهد تاکنون کمتر در تاریخ انقلاب مطرح شده‌است. مضاف بر اینکه روایت این اتفاقات همراه با روایت نقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مبارزات است و نوجوانان را با رهبر خود، بهتر و بیشتر آشنا می‌کند.

علاقمندان برای تهیه کتاب «چُغُک» که در 360 صفحه با قیمت 18 هزار تومان منتشر شده، می‌توانند به فروشگاه اینترنتی انتشارات صهبا به نشانی www.jahadi.ir/na مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.