نخستین همایش «اصحاب حق» ویژه فعالان فرهنگی استان البرز برگزار شد

با حضور اساتید و شخصیت های جبهه فرهنگی کشور؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 6 اسفند, 1396 - 08:00
جانشین قرارگاه فرهنگی خاتم الاوصیاء استان البرز بیان داشت: همایش دو روزه ی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان با عنوان «اصحاب حق» جهت ایجاد فضایی برای انس بیشتر فعالان برتر فرهنگی استان با حضور اساتید و شخصیت های برجسته جبهه فرهنگی کشور برگزار شد.

حسین امیدیان جانشین ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان البرز به حلقه وصل گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: «شما افسران جوان جنگ نرم هستید و عرصه‌ی جنگ نرم، بصیرتی عمّارگونه و استقامتی مالک‌اشتروار میطلبد؛ با تمام وجود، خود را برای این عرصه آماده کنید.» همایش اصحاب حق برای نخستین بار ویژه فعالان فرهنگی استان البرز برگزار شد.

وی بیان داشت: خدا را شاکریم که عمرمان را در زمانی قرار داد که توانستیم  رهبری علی وار امام خمینی (ره) و امام خامنه ای را درک نماییم و این همان حقیقت حیات طیبه است. سختی های دوران جنگ نرم ، درس ها و عبرت هایی  را به نمایش می گذارد که حقیقت کلام امام خامنه ای را بیشتر و بیشتر نشان می دهد که فرمودند: «هر چه زمان میگذرد، تجمع «اصحاب حق» را واجب تر و فوری تر احساس میکنم...» در همین راستا این همایش با حضور شخصیت های برجسته جبهه فرهنگی کشور از جمله سید احمد عبودتیان، دکتر محسن رضایی، حاج حسین یکتا، حجه الاسلام تویسرکانی، دکتر علیرضا زاکانی، دکتر حمیدرضا مقدم فر، سردار دکتر یوسف مولایی و دکتر کمال اکبری برگزار شد.

امیدیان ادامه داد: همایش دو روزه ی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی البرز با هدف ایجاد فضایی برای انس بیشتر فعالان برتر فرهنگی استان سرافراز و ولایتمدار البرز  طی روزهای سوم و چهارم اسفندماه برگزار گردید.

جانشین ستاد جبهه فرهنگی استان البرز تصریح کرد: در واقع این ستاد در این همایش تلاش نمود که ضمن ایجاد فضای معرفتی و بصیرتی در قالب دعوت از سخنرانان انقلابی و مرتبط با موضوعات همایش، با ایجاد گعده های دوستانه و مساله محور موجبات انسجام تشکیلاتی را در بین فعالان حاضر فراهم نماید .

این فعال فرهنگی اضافه کرد: همچنین موضوع مهم انتقال تجربیات و راهکارهای اجرایی با ارائه چندین موسسه ی فعال و موفق رقم زده شد تا سایر عزیزان حاضر، با استماع آن بر دانش اجرایی و محتوایی خود بیافزایند  و در نهایت جمع آوری تجربیات و ایده ها بخش نابی از همایش بود که ثمر اصلی آن پیشرفت جبهه در استان می باشد.

وی خاطر نشان کرد: البته همایش ضعف ها و نقص هایی در خود داشته است که امیدواریم همانگونه که برخی از عزیزان دلسوزانه در طول برنامه آنها را یادآورشدند، سایر بزرگواران نیز نکات لازم را به بنیاد فرهنگی خاتم الاوصیای استان البرز انتقال دهند تا به لطف خداوند متعال در سایر همایش ها برطرف گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.