خودسازی نیروهای انقلابی از بسترهای مهم حفظ انقلاب است

حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی در همایش اصحاب حق؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 6 اسفند, 1396 - 08:45
نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در همایش دو روزه « اصحاب حق» در استان البرز گفت: خودسازی نیروهای انقلابی مهمترین پیش شرط لازم در جریان حفظ انقلاب است.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، حجت الاسلام محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین با حضور در همایش دو روزه «اصحاب حق» که در مجتمع دشت بهشت محمدشهر برگزار شد، گفت: مهمترین صفت افراد انقلابی رشد تقوا و خودسازی است.

 

به گفته وی، نیروهای انقلابی به عنوان مهم ترین عناصر جریان انقلاب با خودسازی و تقویت تقوای الهی می توانند در جریان بصیرت بخشی جامعه موثر واقع شوند.

 

حجت الاسلام تویسرکانی با نقل آیاتی از کلام الله مجید توضیح داد: کسانی که ایمان دارند و خودسازی درونی کرده اند دچار رخوت و سستی اراده نمی شوند و این اصل انقلابی است.

 

وی با بیان این که بسیاری از انقلاب ها دچار انحلال شده اند و انقلاب اسلامی ایران به واسطه آرمان های اصیل اسلامی یکی از انقلاب های برجسته است بر لزوم هوشیاری و خودسازی نیروهای انقلابی برای حفظ آن تاکید کرد.

 

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان با توضیح تفاوت روشنگری و افشاگری بیان کرد: روشنگری و افشاگری بسیار به یکدیگر نزدیک هستند و اصحاب حق و انقلابی مرز میان این دو را به خوبی می شناسند.

 

یادآور می شود، همایش استانی «اصحاب حق» طی روزهای 3 و 4 بهمن ماه با حضور شخصیت های برجسته جبهه فرهنگی انقلاب کشور در جمع فعالان فرهنگی استان البرز در محمدشهر کرج برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.