جبهه انقلاب اسلامی باید مانند شهید حججی در دفاع از انقلاب اسلامی کار کند

مدیر‌عامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم‌الاوصیاء در همایش اصحاب حق: ‌
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 6 اسفند, 1396 - 08:30
مدیر‌عامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم‌الاوصیاء در همایش«اصحاب حق» استان البرز ‌گفت: حیله‌ها علیه انقلاب و رهبری هیچ وقت کارساز نیست و جبهه انقلاب اسلامی باید مانند شهید حججی در دفاع از انقلاب اسلامی کار کند.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، سید احمد عبودتیان مدیر عامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیاء در همایش «اصحاب حق» در جمع فعالین فرهنگی انقلاب اسلامی که طی دو روز با حضور جمعی از اصحاب فرهنگی و رسانه‌ای کشور در محمد شهر کرج برگزار شد، اظهار داشت: افرادی که دولت و ملت ساز می‌توان باشد، همین جماعت و افراد خودجوش مومن انقلابی است.

مدیر عامل بنیاد فرهنگی قرارگاه خاتم الاوصیا با بیان اینکه نباید خروجی مدارس و دانشگاه سکولار باشد، افزود: ادوات دشمن در هر خانه و جیب هر فرد مسلمان وجود دارد.

وی با اشاره به صحبت‌های مادر شهید حدادیان که در درگیری با تروریست‌ها در پاسداران تهران  به شهادت رسید، گفت: فیلم شهادت شهید حججی و لحظه اسیر شدن این شهید بزرگوار ناب ترین کارهای فرهنگی در جبهه انقلاب اسلامی در این چند سال بود.

عبودتیان با بیان اینکه اراده خدا بر این است که یکی مانند شهید حججی در جهان نمایش داده شد، بیان داشت: شبهات و نامه‌هایی که صادر می‌شود، شبهه‌ای برای جبهه انقلاب اسلامی ایجاد نمی‌کند و حیله‌ها علیه انقلاب و رهبری هیچ وقت کارساز نیست و جبهه انقلاب اسلامی باید مانند شهید حججی در دفاع از انقلاب اسلامی کار کند.

یادآور می شود، همایش استانی «اصحاب حق» طی روزهای ۳ و ۴ اسفندماه جاری  با حضور اساتید جبهه فرهنگی انقلاب کشور در محمدشهر کرج برگزار شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.