اختتامیه چهارمین جشنواره ی «بهشت در قاب تصویر» در اصفهان برگزار می شود

با حضور احسان محمد حسنی؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 5 اسفند, 1396 - 14:00
اختتامیه چهارمین جشنواره تولیدات رسانه ای مراکز فرهنکی و هیأت های مذهبی استان اصفهان چهارشنبه ۱۶ اسفندماه با حضور احسان محمد حسنی مدیر عامل سازمان هنری رسانه ای اوج برگزار می گردد.

محمدرضا شیخ بهایی دبیر چهارمین جشنواره ی «بهشت در قاب تصویر» در اصفهان به حلقه وصل گفت: این جشنواره برای نخستین بار در کشور در سال 93 به همت و تلاش مجمع فیلم‌سازان انقلاب اسلامی(سیمرغ) و با همکاری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان به صورت استانی آغاز به کار کرد.

وی بیان داشت: در پی فراخوان اعلام شده توسط دبیرخانه چهارمین جشنواره «بهشت در قاب تصویر»، مجموعاً 201 اثر از سوی بیش از 50 مرکز و کانون فرهنگی و هیات های مذهبی سطح استان اصفهان به دبیرخانه این جشنواره ارسال و ثبت گردیده است.

شیخ بهایی ادامه داد: این جشنواره با محوریت تولیدات رسانه ای مراکز فرهنکی و هیأت های مذهبی استان اصفهان در قالب های انیمیشن، فیلم کوتاه داستانی، فیلم نامه، مستند، کلیپ تصویری و نماهنگ صوتی برگزارکه در مجموع  9  انیمیشن، 39 فیلم کوتاه داستانی، 30  فیلم نامه، 44 مستند، 30 کلیپ تصویری و 29 نما هنگ صوتی ارسال و در بخش بخش موضوعات نیز 14 اثر با موضوع اقتصادی مقاومتی اقدام و عمل ،6 اثر با موضوع جمعیت، 33 اثر با موضوع دفاع مقدس و فرهنگ پایداری، 44 اثر با موضوع سوگواره ها و اعیاد اهل بیت (علیهم السلام)، 20 اثر با موضوع مدافعان حرم، 5 اثر با موضوع وحدت و 71 اثر با موضوعات دیگر به این جشنواره ارسال شده است.

دبیر جشنواره بهشت در قاب تصویر تصریح کرد: آثار داوطلب در بخش ویژه جشنواره نیز 37 اثر می باشند که 25 اثر در بخش «تجلی قرآن در جامعه» و 12 اثر در بخش ویژه شهید حججی ارسال شده اند.

وی اضافه کرد: داوری آثار همچنان ادامه دارد و اختتامیه نیز با حضور احسان محمد حسنی مدیر عامل سازمان هنری رسانه ای اوج ۱۶ اسفندماه از ساعت ۱٩ در کتابخانه مرکزی اصفهان با معرفی برگزیدگان برگزار می شود.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.