مهلت ارسال آثار به همایش ملی امام سجاد(ع) تمدید شد

با اعلام دبیرخانه؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 2 اسفند, 1396 - 14:45
مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی از تمدید مهلت ارسال به همایش ملی امام سجاد(ع) خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، «هاشم شیرازیان» مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با اعلام این خبر گفت: ‌مهلت ارسال آثار به همایش ملّی امام سجاد(ع) تا 29 اسفندماه تمدید شده است.

وی درباره محورهای این همایش یادآور شد: «تبیین شاخص‌های حکومت دینی، استکبارستیزی در سیره امام سجاد(ع)، شیوه‌های تبلیغی در سبک  زندگی امام سجاد(ع)، تبیین ارزش‌های اسلامی در ادعیه از منظر امام سجاد(ع)، نقش دعا در سعادت انسان از منظر امام سجاد(ع) و حقوق متقابل مسجد و خانواده» از جمله عناوین و موضوعات این همایش به شمار می‌رود.

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با بیان اینکه بخشی هنری با عنوان «اینفوگرافی» به این همایش اضافه شده، اظهار کرد: این فراخوان در دو بخش مقالات و اینفوگرافی با 2 محور «اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی فرهنگی اجتماعی» برگزار می‌شود.

شیرازیان درباره زمان برگزاری اختتامیه این همایش نیز یادآور شد: اختتامیه این فراخوان اول اردیبهشت‌ماه همزمان با فرا رسیدن سالروز ولادت امام سجاد(ع) در شهرستان بجنورد استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.

به گفته وی تاکنون 184 اثر به دبیرخانه همایش ارسال شده که از میان آنها در بخش اینوگرافی و مقالات جمعاً 6 اثر (در هر بخش سه اثر) به عنوان آثار برگزیده انتخاب خواهند شد. مخاطب این فراخوان عموم مردم است، اما تاکنون آثار ارسال شده، بیشتر از قشر دانشجویی و حوزوی بوده است.

گفتنی است علاقه‌مندان می‌توانند تا 29 اسفندماه آثار خود را به آدرس dkm.khn@gmail.com ایمیل یا به شماره 09159879179 تلگرام کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.