نرم‌افزار «سوگ کوثر» همزمان با سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) منتشر می شود

مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 بهمن, 1396 - 15:00
مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور از انتشار نرم‌افزار «سوگ کوثر» به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهراء(س) خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام‌ سیداحمد الحسینی؛ مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور درباره جدیدترین محصول این موسسه گفت: همزمان با فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) جدیدترین نرم‌افزار این موسسه با عنوان «سوگ کوثر» منتشر شد.

وی درباره بخش‌های مختلف این نرم‌افزار یادآور شد: این اثر در 8 بخشِ «کلام وحی، احادیث، دعا و زیارت، پرسمان فاطمی، مقالات، شعر فاطمی، معرفی کتاب مرتبط با حضرت فاطمه(س) و نگارخانه» طراحی شده است.

حجت‌الاسلام‌ الحسینی افزود: در قسمت کلام وحی این نرم‌افزار، متن آیات مرتبط با مقام و جایگاه حضرت زهرا(س) به همراه ترجمه، تفسیر و ترتیل آیات آمده است. همچنین در بخش احادیث، مجموعه‌ای از احادیث حضرات معصومین(ع) درباره مقام فاطمه زهرا(س) به همراه احادیثی از حضرت زهرا(س) در موضوعات مختلف اجتماعی، اعتقادی و ... گنجانده شده است.

 مدیر ارتباطات مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی نور گفت: در بخش‌های دیگر این اثر نیز به پرسش‌هایی درباره مصحف، مقام برتری ایشان و مکان دفن حضرت زهرا(س) پاسخ داده شده، همچنین مقالات مختلفی درباره سبک زندگی، سیره فردی و اجتماعی و مقام و منزلت ایشان منتشر شده است.

وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت تهیه این نرم‌افزار می‌توانند عدد 1 را به شماره 738650 ارسال و لینک دانلود آن را دریافت کنند. دانلود این اثر تا سه روز اول به صورت رایگان است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.