دو هنرمند حوزه هنری استان اردبیل موفق به دریافت نشان «سلاطين صفوی» شدند

با حضور نماینده ولی فقیه در استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 بهمن, 1396 - 12:45
دو هنرمند حوزه هنری استان اردبیل؛ رحمان مجرد و رضا عیسی پور به خاطر دریافت جوایز و افتخارات ملي و بين المللي متعدد در سال 1396 و همچنین شناخته شدن به عنوان ستارگان جهانی هنر ایران نشان سلاطين صفوي؛ یادبود روز استان اردبیل را از دستان آیت‌الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان دریافت کردند.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛ آیت‌الله سید حسن عاملی، عصر روز پنجشنبه 26 بهمن ماه در مراسم تجلیل از عوامل اجرایی برنامه هفته اردبیل که در دفتر امام جمعه اردبیل برگزار شد، از دو هنرمند و کارکنان حوزه هنری استان اردبیل تجلیل کردند.

در این مراسم رحمان مجرد و رضا عیسی پور، با اهدای لوح سپاس و نشان سلاطين صفوي؛ یادبود روز استان اردبیل، به خاطر دریافت جوایز و افتخارات ملي و بين المللي متعدد در سال 1396 و همچنین شناخته شدن به عنوان ستارگان جهانی هنر ایران، تجلیل شدند.

یادآور می شود، بخش ویژه ستارگان جهانی هنر ایران با هدف معرفی هنرمندان و آثاری كه در رقابت ها و رخدادهای هنری جهان، رتبه های برتر كسب كرده اند، برای نخستین بار به صورت اختصاصی در دهمین دوره جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر، برگزار می شود که رحمان مجرد (در بخش عکس) با ارسال رزومه هنری، تصاویر منتخب، الواح و مقام های کسب شده در سال های 96-1395 در جمع ستارگان جهانی هنر ایران قرار گرفتند. 

گفتنی است آثار هنری و افتخارات بین المللی این هنرمندان درقالب نمایشگاهی تا 4 اسفندماه در فرهنگسرای نیاوران به نمایش در آمده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.