ثبت نام مردمی اردوهای جهادی مناطق محروم خوزستان به صورت مداوم ادامه می یابد

عضو بنیاد جهادی راسخون اهواز بیان داشت:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 بهمن, 1396 - 10:15
مسئول روابط عمومی بنیاد جهادی راسخون اهواز گفت: ثبت نام اردوهای جهادی ویژه مناطق محروم خوزستان به صورت مداوم صورت می گیرد و نخستین اردوی جهادی نیز اواسط اسفندماه طی سه روز برگزار می شود.

میثم کاظم پور مسئول روابط عمومی بنیاد جهادی راسخون اهواز به حلقه وصل گفت: این بنیاد به مدت یکسال کار مطالعاتی در این خصوص انجام داده است و از اواسط سالجاری یعنی مهرماه نیز کار عملیاتی خود را آغاز کرده است.

وی بیان داشت: نخستین اردوی جهادی این بنیاد نیز اواسط اسفندماه طی سه روز برگزار می شود.

کاظم پور ادامه داد: ثبت نام مردمی اردوهای جهادی بنیاد به صورت مداوم ادامه می یابد و در واقع ما تلاش می کنیم هر زمان که تعداد داوطلبین جهت برگزاری اردوی جهادی تکمیل شود اردویی را در یکی از مناطق محروم خوزستان برگزار کنیم.

عضو بنیاد جهادی راسخون اهواز گفت: حوزه فعالیت ما در این اردوها شامل بهداشت و درمان، عمرانی و فرهنگی می شود و در واقع نیروی متخصص در بخش مهندسی عمران، کشاورزی، معلمی، پزشکی، رایانه، آشپز، خطاط، آهنگر و ... مورد نیاز است.

وی اضافه کرد: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته همان طور که گفتم ثبت نام های مردمی ادامه می یابد و علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیش تر با شماره 09028437104 تماس حاصل نمایند.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: معمولا اردوها به مدت سه روز تابستان ها در مناطق شمالی خوزستان و زمستان ها در مناطق جنوبی استان برگزار و البته ما اردوهای فصلی 10 روزه نیز برگزار می کنیم.

کاظم پور خاطر نشان کرد: ناگفته نماند که هدف ما از برگزاری این اردوها جدای از محرومیت زدایی، آشنایی مردم با محرومیت و به واسطه این آشنایی مطالبه گری بهتر از مسئولان است و نکته دیگر اینکه تفاوت اردوهای جهادی راسخون با دیگر اردوهای جهادی در برگزاری کلاس های توانمندسازی قبل از اعزام به اردو و ارتباط گیری با روستاییان و جهادگران بعد از اردوهاست.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.