دوره ی آموزشی «راز سعادت خانواده» در ازنا برگزار می شود

به صورت مجازی؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 30 بهمن, 1396 - 09:45
مدیر مؤسسه حرکةالحسین(ع) ازنا از برگزاری دوره ی آموزشی «راز سعادت خانواده» به صورت مجازی خبر داد و گفت: این دوره با هدف ارائه راهکارهای عملی و آموزشی لازم برای ایجاد نگاهی جدید به خانواده برگزار می شود.

حمید سلطانی مدیر مؤسسه فرهنگی حرکةالحسین(ع) ازنا به حلقه وصل گفت: دوره ی آموزشی «راز سعادت خانواده» به صورت مجازی برگزار می شود.

وی بیان داشت: همان طور که قبلا مطرح کردم طبق برنامه ریزی های جدید موسسه، عمده فعالیتهای ما در قالب و موضوعات خانواده و دفاع مقدس (شهدا) می باشد و برگزاری این دوره هم در همین راستا است.

سلطانی ادامه داد: این دوره در چهار محور اخلاق در خانواده، تولید عاطفه و محبت در خانواده، ازدیاد نسل در خانواده شاداب و اقتصاد در خانواده برگزار می شود.

وی اضافه کرد:تلاش خواهیم کرد تا به خانواده ای مدبر و اهل  فکر، سالم و شاداب دست یابیم.

مدیر مؤسسه حرکةالحسین تصریح کرد: دوره به صورت مجازی در تلگرام برگزار و مدت زمان آن 8 روز است و هر روز مطالب متنوع و در قالب های مختلفی ارائه می شود و در واقع هدف ما ارائه راهکارهای عملی و آموزشی لازم برای ایجاد نگاهی جدید به خانواده می باشد.

وی خاطر نشان کرد: موارد آموزشی که در تعیین محتواها و کاربردها این دوره را متمایز می کند و در کانال ارائه خواهد شد شامل اخلاق در محیط خانواده و نحوه برخورد زن و شوهر با یکدیگر و نیز ارتباط پدر و مادر با فرزندان، ارائه راهکارهای عملی و پیشنهادی برای ایجاد محبت و علاقه در فضای خانواده به عنوان ستونهای زندگی، ارائه راهکارهای عملی برای ایجاد اقتصادی بهتر برای خانواده و توضیحی درباره نقش اقتصاد در خانواده،  شان و مقام و عظمت مادر و پدر، تشویق به مسئولیت پذیری و ادب اموزی فرزند و تربیت و... در خانواده،  ارکان خوشبختی و پارامترهای آن در ایجاد خانواده سالم و شاداب و پویا مباحثی را ذکر خواهیم کرد.

سلطانی افزود: امیدواریم در طی برگزاری دوره، افراد را قدم به قدم با استاد راهنما (در فضای مجازی) مرتبط کنیم تا بتوانند در ادامه زندگی خود نقش مفید و مؤثرتری از قبل داشته باشند.

این فعال فرهنگی یادآور شد: لازم نیست عزیزان در یک زمان مشخص آنلاین باشند به همین منظور مطالعه محتویات هر روز در هر ساعتی از همان روز میسر می باشد و هزینه ثبت نام دوره در 8 روز 4000 تومان می باشد که این هزینه فقط صرف هزینه های اینترنتی و مجازی مربوط به دوره می شود.

وی اظهار داشت: علاقه مندان می توانند جهت ثبت‌نام عدد 1 را ارسال کنند به آی دی @mhazna.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.