برگزاری نشست آموزشی تشکیلاتی «به اندازه انقلاب» در یزد

با موضوع نسبت فعالین فرهنگی با رسانه؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 29 بهمن, 1396 - 12:45
چهارمین نشست از سلسله نشست‌های طلیعه رشد با عنوان «به‌اندازه انقلاب» با موضوع نسبت فعالین فرهنگی با رسانه و جنگ نرم، به همت موسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی دارالعباده یزد برگزار می‌شود.

جواد کوراغلی دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد با اشاره به برگزاری سلسله نشست‌های طلیعه رشد با محوریت بررسی منظومه فکری امامین انقلاب به حلقه وصل گفت: این نشست‌ها با استقبال دانشجویان و طلاب و فعالان فرهنگی یزد روبرو بوده و موردتوجه نخبگان فرهنگی ومسئولین سمن های استان نیز قرارگرفته است.

دبیر موسسه اندیشه فرهنگ اسلامی یزد بیان داشت: چهارمین نشست از این سلسله نشست‌ها با عنوان  «به‌اندازه انقلاب» با موضوع نسبت فعالین فرهنگی با رسانه و جنگ نرم و با حضور دکتر فرج نژاد از کارشناسان برجسته و فعال هنری و رسانه‌ای، روز جمعه 4 اسفندماه از ساعت 8 الی 17 در محل  سالن اجتماعات آستان امامزاده جعفر یزد برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در این دوره فشرده یک‌روزه مطالب متنوع و کاربردی پیرامون جنگ و بصیرت رسانه‌ای، جریان شناسی رسانه‌ها و مدیریت میدانی رسانه ارائه خواهد شد، که علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام می‌توانند مشخصات خود را به سامانه پیامکی 10001000900100 ارسال کنند.

کرواغلی با اشاره به سایر فعالیت‌های این موسسه در راستای تربیت کادر تراز انقلاب اسلامی و توانمندی سازی فعالین فرهنگی و مسئولین سمن‌ها، اظهار داشت: برگزاری نشست‌های پس از جهانی‌شدن، دوره‌های کتاب‌خوانی و برگزاری جلسات نقد و بررسی آثار سینمایی از دیگر فعالیت‌های این موسسه است که علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این راستا می‌توانند با شماره 09135139350 تماس حاصل نمایند

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.