«غوغای بی هیاهو»؛ روایتی از تلاش معلمان فداکار و شاگردان امیدوار+فیلم

از شبکه دو ببینید:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 28 بهمن, 1396 - 13:30
مجموعه مستند «غوغای بی هیاهو» عنوان یکی از تازه های شبکه دو سیماست که با رویکرد پرداختن به امر آموزش و پرورش در مناطق مختلف کشور از یکشنبه 28 بهمن روانه آنتن خواهد شد.

به گزارش حلقه وصل، این شبکه هم راستا با یکی از رسالت های خود در حوزه ارج نهادن به مقام معلم و بازنمایی تلاش های اولیای مدرسه برای اعتلای تربیتی و تحصیلی دانش آموزان، دست به ساخت مجموعه مستند "غوغای بی هیاهو" زده است.

 این سری مستند  با تکیه بر روایاتی ساده و پر امید، تلاش می کند تا به مدرسه هایی در مناطق محروم سفر کند. مدارسی که با وجود مشکلات عدیده در روستا، حتی با تعداد کمی دانش آموز همچنان پابرجا بوده و به  فعالیت خود ادامه می دهند.

 این مجموعه که هر قسمت از آن یک نام ویژه دارد در اولین قسمت خود با عنوان «ناجَه» که به گویش تالشی به معنای آرزوست  از این شبکه روانه آنتن می شود. «غوغای بی هیاهو» در پی دمیدن روحیه تلاش و کوشش به جامعه است و سعی دارد قابی باشد برای نشان دادن جایگاه معلم به عنوان فردی فداکار که نماد این غوغای بی هیاهو ست و دانش آموزانی که با تمام سختی هایی که دارند به دنبال تحقق آمال و آرزوهای شان قدم بر می دارند.

همچنین این برنامه به دور از پرگویی و با انتخاب تصاویری بکر از زندگی روستایی و بومی مناطق مختلف ایران، روایت هایی جذاب را برای بینندگان این برنامه تدارک دیده است.

این مستند کاریست از گروه اجتماعی فرهنگی که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و تهیه کنندگی مهدی بابایی در 26 قسمت سی دقیقه ای که دو هفته اول یکشنبه ها و سپس پنجشنبه ها در جدول پخش برنامه های شبکه دو سیما قرار می گیرد

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.