سند ملی راهیان نور کشور تصویب شد

سردار کارگر خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 26 بهمن, 1396 - 16:30
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس از تصویب سند ملی راهیان نور کشور در ششمین جلسه هیئت امنای این بنیاد خبر داد.

به گزارش حلقه وصل، سردار بهمن کارگر رئیس سازمان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس در حاشیه ششمین جلسه هیئت امنای این بنیاد و سومین جلسه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در جمع خبرنگاران با اشاره به مصوبات و جزئیات جلسه هیئت امنای بنیاد گفت: در این جلسه گزارشی در خصوص شرفیابی ریاست بنیاد حفظ آثار و رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خدمت فرمانده کل قوا و ارائه گزارش عملکرد بنیاد حفظ آثار،ارائه شد. همچنین درخصوص گزارش همایش سالانه بنیاد حفظ آثار و نمایشگاه دستاوردهای بنیاد مطالبی ارائه شد.

وی افزود: همچنین یکی از مهمترین مصوبات این جلسه سند ملی راهیان نور  کشور بود که پس از اصلاحات نهایی و تصویب فرمانده کل قوا اجرایی خواهد شد.

سردار کارگر ادامه داد: نظارت بر آثار ادبی و تاریخی دفاع مقدس از دیگر مصوبات این جلسه بود.

وی با اشاره به جلسه هیئت امنای موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: با همکاری شورای شهر تهران و شهرداری تهران توانستیم بودجه سال 97 را به تصویب برسانیم و علیرغم مشکلات مالی شهرداری تهران بودجه قابل قبولی نسبت به سایر دستگاهها به موزه قرار دفاع مقدس تخصیص داده شد.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس از افزوده شدن معاون آموزش و پژوهش ستاد کل نیروهای مسلح به ترکیب هیئت امنای این بنیاد خبر داد.

سردار کارگر همچنین گفت: در این جلسه سند راهبردی موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به پیشنهاد گذاشته  و مقرر شد در جلسه بعدی این سند به تصویب برسد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.