برگزاری دومین سالگرد علمدار جبهه فرهنگی اراک شهید حمیدرضا انصاری

جمعه 27 بهمن ماه؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 بهمن, 1396 - 14:00
مراسم دومین سالگرد شهید حمیدرضا انصاری عملدار جبهه فرهنگی اراک جمعه 27 بهمن ماه با حضور همرزم شهید در مسجد سید تقی تقوی برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، دومین سالگرد شهید حمیدرضا انصاری در اراک برگزار می شود.

این مراسم جمعه 27 بهمن ماه با حضور همرزم شهید سردار عبدالرضا عبیداوی جانشین قرارگاه حضرت زینب(س) در سوریه از ساعت 18:30 الی 20 در مسجد سید تقی تقوی برگزار می گردد.

یادآور می شود، شهید حمیدرضا انصاری مسئول کانون فرهنگی اصحاب المسجد مسجد سید تقی تقوی اراک دوران کودکی خود را قبل از پیروزی انقلاب اسلامی باانس به مسجد و جلسات قران معلم شهید محمدتقی مهدی سلطانی آغاز کرده بود او با هدایت خانواده مذهبی و ارزشی خود پیوند عمیقی با مسجد فرهنگ اصیل انقلاب و همچنین دفاع از نظام وولایت برقرار کرد در نوجوانی و جوانی اعزام به جبهه های حق علیه باطل را تجربه کرد و با حضور در صحنه و درخشش در عملیات های مختلف از جمله عملیات مرصاد کوله بار معنوی خود را تکمیل تر کرد.

وی تنها مرد جبهه و جنگ نبود بعد از جنگ نیز فرهنگ جبهه و مقاومت را در مسجد گسترانید و سال های مدیدی را صرف تربیت بچه های محل و شهر با هدف کادر سازی و تربیت نیروی انسانی مدافع انقلاب کرد و سرانجام در 22 بهمن 94 در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) به مقام والای شهادت نائل آمد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.