نمایش رایگان فیلم «ماجرای نیمروز» و آغاز دور جدید سلسله جلسات «کتاب خوری»

به همت مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد صورت می گیرد؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 بهمن, 1396 - 09:45
دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد از آغاز دور جدید سلسله جلسات «کتاب خوری» خبر داد و گفت: ویژه برنامه ی «چهارشنبه های فیلم خوانی» نیز همچنان ادامه می یابد و امروز فیلم ماجرای نیمروز نمایش داده می شود.

جواد کوراغلی دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد به حلقه وصل گفت: دور جدید سلسله جلسات «کتاب خوری» که به صورت هفتگی برگزار می شود آغاز شده است.

وی بیان داشت: نخستین جلسه ای این دوره با محوریت کتاب «جریان شناسی احزاب و گرو های زاویه دار در ایران» روز دوشنبه 23 بهمن ماه برگزار گردید.

کوراغلی ادامه داد: در این جلسات تا کنون همخوانی کتاب های طرح کلی اندیشه حکومت اسلامی در قرآن، انسان 250 ساله و جریان شناسی فکری سیاسی صدر اسلام صورت گرفته است.

دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد تصریح کرد: علاقه مندان جهت حضور در این جلسات که روزهای دوشنبه هر هفته از ساعت 15:30 الی 17 در عمارت صادقیه برگزار می شود می توانند با شماره 09135139350 تماس حاصل نمایند.

این مقام مسئول اضافه کرد: ویژه برنامه ی «چهارشنبه های فیلم خوانی» نیز که هر هفته یک مستند و یا فیلم ارزشی را به نمایش می گذارد همچنان ادامه دارد و امروز 25 بهمن ماه نیز فیلم سینمایی «ماجرای نیمروز» از ساعت 18:30 به صورت رایگاه برای عموم علاقه مندان در عمارت صادقیه به نمایش گذاشته خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.