هماهنگی حضور راویان کشوری در اردوهای راهیان نور دانشجویی

برای پنجمین سال متوالی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 25 بهمن, 1396 - 10:00
ستاد مردمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان آذربایجان شرقی برای پنجمین سال متوالی اقدام به هماهنگی راویان کشوری جهت حضور در کاروان های راهیان نور دانشجویی می کند، مسئولین کاروان های راهیان نور سراسر کشور می توانند جهت استفاده از این راویان در مناطق عملیاتی جنوب کشور با این ستاد تماس حاصل نمایند.

مشایخی مسئول هماهنگی راویان کشوری در ستاد مردمی جبهه فرهنگی آذربایجان شرقی به حلقه وصل گفت: این ستاد برای پنجمین سال متوالی برنامه ی حضور راویان کشوری را در مناطق عملیاتی جنوب کشور در قالب اردوهای راهیان نور دانشجویی هماهنگ می کند.

وی بیان داشت: در واقع کاروان های علاقه مند به حضور این راویان می توانند جهت هماهنگی استفاده از این عزیزان با ستاد جبهه فرهنگی در تبریز تماس حاصل نمایند.

مشایخی ادامه داد: این ستاد حضور 40 راوی را در این مناطق برنامه ریزی کرده که از جمله راویان شاخص کشوری می توان به حاج حسین یکتا، دکتر زاکانی، حاج حسین کاجی، حاج عظیم ابراهیم پور، امیر غلامحسین دربندی و حجت الاسلام ترابی نسب اشاره کرد.

این فعال فرهنگی تصریح کرد: مسئولان کاروان ها برای استفاده از روایتگری این راویان می توانند با ستاد تماس و زمان حضور خود را در مناطق عملیاتی مثل هویزه، شلمچه، طلائیه و ... مشخص و از حضور این روایان در این مناطق استفاده کنند البته اولویت با کاروان هایی است که زودتر تماس می گیرند و برنامه ریزی برای آن ها انجام می شود.

وی اضافه کرد: کاروان های راهیان نور دانشجویی استان آذربایجان شرقی نیز جهت هماهنگی روایتگر می توانند با شماره  04135430561 تماس حاصل نمایند.

 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.