توزیع 3 هزار پرچم عزای حضرت زهرا(س) در معابر خراسان جنوبی

توسط دبیرخانه شورای هیئات مذهبی استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 بهمن, 1396 - 15:30
مسئول دبیرخانه شورای هیئت های مذهبی خراسان‌جنوبی از توزیع سه هزار پرچم برای معابر و ۱۲۰ پرچم برای میادین شهرستان‌های خراسان‌جنوبی در ایام فاطمیه خبر داد و گفت: طی این ایام ۶۰۰ پرچم فاطمیه نیز بین مساجد خراسان‌جنوبی توزیع می‌شود.

سید محمد حسینی، مسئول دبیرخانه شورای هیئت‌های مذهبی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی به حلقه وصل اظهار کرد: باید ایام فاطمیه را در خور شأن و منزلت بالای این حضرت برگزار کنیم.

وی با تاکید بر فضاسازی مساجد، معابر و سطح شهر طی ایام سوگواری دهه فاطمیه، افزود: طی این ایام ۶۰۰ پرچم فاطمیه بین مساجد خراسان‌جنوبی توزیع و سه هزار پرچم در معابر خراسان جنوبی نیز توزیع می گردد.

مسئول دبیرخانه شورای هیئت های مذهبی تبلیغات اسلامی خراسان‌جنوبی ادامه داد: این پرچم‌ها توسط واقفین و افراد خیر تهیه شده و در ستون های ورودی مساجد خراسان‌جنوبی نصب خواهد شد.

حسینی بیان کرد: امید است هیئت‌های مذهبی نیز در این ایام برنامه‌هایی غنی و پر محتوایی برگزار کنند.

وی با بیان اینکه شیوه زندگی آن بانوی بزرگوار برای تمام عصرها و دوران‌ها می‌تواند الگو قرار گیرد، یادآور شد: همچنین اگر نویسندگان، گویندگان و صاحبان قلم زاویه‌های مختلف زندگی آن حضرت را برای مردم بیان کنند، آمار طلاق‌ها، بی حجابی‌ها و تخلفات پایین می‌آید

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.