اجرای طرح «دختر نمونه فاطمی» ویژه مناطق شمال و شمال شرق کشور

از سوی کانون فرهنگی تبلیغی حجاب و عفاف شهرستان لنگرود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 بهمن, 1396 - 12:15
کانون فرهنگی تبلیغی حجاب و عفاف شهرستان لنگرود در نظر دارد طی طرحی «دختر نمونه فاطمی» را از دختران محجبه 6 استان شمال و شرق کشور در سال 96 انتخاب نماید.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، کانون فرهنگی تبلیغی حجاب و عفاف شهرستان لنگرود در نظر دارد، در سال ۱۳۹۶ «دختر نمونه فاطمی»را انتخاب کند.

دختران محجبه از ۶ استان شمال و شرق کشور یعنی استان های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی انتخاب می شوند.

دختران چادری که تمایل دارند کاندیدای دختر نمونه فاطمی شمال و شرق کشور باشند می بایست شرایط موجود در فرم عضویت را از جمله چادری و عفیفه بودن، رضایت کتبی پدر،  شرکت درنمازجمعه وجماعت، روخوانی قرآن، حفظ ترجمه فارسی و مفاهیم جزء سی قرآن، نمره انضباط 20 برای دانش آموزان، کدبانو و آشپز قابلی باشد، شرکت در مناسبتهای انقلاب، عضویت در بسیج و فعال فرهنگی مدرسه و دانشگاه و اخلاق نیکو و اسلامی را داشته باشند و برای هر کدام از این موارد امتیاز مشخصی در نظر گرفته شده است.

دختران فاطمی که امتیازات ۹۵ و بالاتر را کسب نمایند به مرحله قرعه کشی «انتخاب دختر نمونه فاطمی» راه پیدا می کنند.

حداقل سن ۹سال و حداکثر سن شرکت در این طرح ۳۹سال است. به نفر اول به عنوان دختر نمونه فاطمی تندیس و جایزه ویژه ۵ سکه طلا و به نفرات دوم تا چهاردهم نیز به عنوان «دختران فاطمی» به هر کدام لوح سپاس و یک سکه طلا اهدا خواهد شد.

در این طرح که با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان گیلان انجام می شود، تندیس دختر نمونه فاطمی شمال و شرق کشور به منتخب اعطاء می گردد و تا 11 اسفند ماه تنها فرصت ثبت نام باقی است و همایش نیز همزمان با میلاد حضرت زهرا(س) برگزار می شود.

علاقه مندان جهت ثبت نام و شرکت در این طرح می توانند به سایت shamimehejab.ir مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.