راه اندازی پویش «یکشنبه های مادری» در آستانه ی ایام فاطمیه

به همت مؤسسه فرهنگی بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س)؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 بهمن, 1396 - 10:45
مدیر مؤسسه بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) از راه اندازی پویش «یکشنبه های مادری» در آستانه ی ایام فاطمیه خبر داد و گفت: این پویش جهت شناخت عظمت و شخصیت مادر راه اندازی و کمک به مادران و زنان سرپرست خانوار نیز از دیگر برنامه های این پویش است.

مهراد معارف وند مدیر مؤسسه فرهنگی «بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س)»  به حلقه وصل گفت: در آستانه ی ایام فاطمیه پویش «یکشنبه های مادری» راه انداز شد.

وی بیان داشت: این پویش با شعار «من دست مادرم را می بوسم» جهت شناخت عظمت وشخصیت مادر و اینکه ما هر چه داریم از دعای مادر است راه اندازی شد.

معارف وند تصریح کرد: از آنجا که روز یکشنبه روز زیارتی بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) هم هست این پویش با ع نوان یکشنبه های مادری نامگذاری شد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: قرائت زیارت مخصوص حضرت زهرا(س) به نیابت از فرج فرزندشان حضرت مهدی(عج)، خواندن سوره کوثر به یاد مادران شهدا و مادرانی که در بین ما نیستند، هدیه به مادر با یک شاخه گل و یا یک پیام مادرانه و استفاده از لگوی چادر مادر بهترین پناهگاه من است از جمله برنامه های اصلی این پویش است.

وی اضافه کرد: در این پویش ما می خواهیم یکشنبه ها دست مادرمان را ببوسیم و تصویر آن را با هشتک# من _دست _مادرم _را_ میبوسم به همه نشان دهیم

معارف وند خاطر نشان کرد: همچنین در «یکشنبه های مادری» قصد داریم به مادران و زنان سرپرست خانواده نیز کمک کنیم، خیرین و علاقه مندان می توانند کمک های خود را به شماره حساب 0109168407003 به نام بهترین مادردنیا حضرت زهرا  واریز نمایند.

مدیر مؤسسه بهترین مادر دنیا حضرت زهرا(س) تصریح کرد: برای شرکت در این پویش کافیه کلمه یازهرا (س) را به سامانه 1000000135 ارسال نمایید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.