مهلت شرکت در مسابقه طراحی «امنیت در سایه انقلاب» تمدید شد

مدیر اجرایی پرتال فرهنگی «راسخون» خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 24 بهمن, 1396 - 10:00
مسابقه طراحی «امنیت در سایه انقلاب» که در رشته‌‌های پوستر، اینفوگرافی، تصویرسازی و کاریکاتور برگزار می‌شود، تا آخر بهمن‌ماه تمدید شد.

به گزارش حلقه وصل، مدیر اجرایی پرتال فرهنگی راسخون با اشاره به حضور در ایام‌الله دهه‌ فجر گفت: مسابقه طراحی با موضوع «امنیت در سایه انقلاب» که توسط پرتال فرهنگی راسخون در حال برگزاری است، به دلیل ایجاد فرصت برای الهام گرفتن از بارغه‌های امنیت در سایه انقلاب همزمان با آغاز چهلمین سال جشن پیروزی انقلاب اسلامی و درخواست کاربران و زمان کافی برای تکمیل طرح ها و ایده ها، تا 30 بهمن ماه تمدید شد.

وی درخصوص موضوعات و محورهای مسابقه گفت: مسابقه در بخش پوستر، اینفوگرافی، تصویرسازی و کاریکاتور و با موضوعات رسانه و امنیت، شهادت و امنیت ، نفوذ، نفاق و امنیت(مثلث ناامنی: استکبار، نفاق، سعودی) برگزار خواهد شد.

مدیر اجرایی پرتال راسخون گفت: آثار بایستی متناسب و مرتبط با موضوعات مسابقه باشد و در آنها از هیچگونه آرم، لوگو، نام و اثری از هنرمند نیز استفاده نشده باشد و اینکه هر فرد شرکت کننده مجاز به ارسال 5 اثر به دبیرخانه مسابقه می‌‎باشد و ابعاد آثار در بخش تصویر باید حداقل در سایز A4 و در فرمت JPG و با دقت 150 dpi و حداکثر حجم 10 مگابایت باشد.

دهقان درخصوص زمان برگزاری مسابقه گفت: از 20 دیماه لغایت 30 بهمن 96 مهلت ارسال آثار می باشد که هنرمندان عزیز می بایستی طرح‌های خود را به ایمیل graphic@rasekhoon.net یا @rasekhoongraphic ارسال نمایند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه طرح‌هایی که حداقل ملاک‌های ارزیابی را داشته باشند با نام صاحب اثر در سایت راسخون بارگذاری خواهد شد، گفت: به نفرات برتر هر بخش جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.