«رعنا» رمانی از آدم‌هایی که با آنها سر و کار داریم

انتشارات عهد مانا منتشر کرد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 23 بهمن, 1396 - 13:45
رمان «رعنا»، نوشته مژگان شیخی، روایت دختری است که در کودکی در پی جدایی مادر از پدرش، ناگزیر در خانه نامادری بزرگ می‌شود و بدین ترتیب ناملایمات و مشکلات بسیاری پشت سر می‌گذارد. تا این که سرانجام با پسری آشنا می‌شود و ازدواج می‌کند.

به گزارش حلقه وصل، رمان «رعنا»، نوشته مژگان شیخی، روایت دختری است که در کودکی در پی جدایی مادر از پدرش، ناگزیر در خانه نامادری بزرگ می‌شود و بدین ترتیب ناملایمات و مشکلات بسیاری پشت سر می‌گذارد. تا این که سرانجام با پسری آشنا می‌شود و به‌رغم اختلاف خانوادگی و پس از سختی‌های فراوان با او ازدواج می‌کند.

رمان، از سال‌های دهه چهل در شیراز شروع می‌شود و تا پس از جنگ ادامه می‌یابد. دختری که در خانواده‌ای با مشکلات خانوادگی، تضادها و احساس‌های سرکوب شده بزرگ می‌شود، سعی می‌کند در میان همه آن آشفتگی‌ها راهش را پیدا کند و سختی‌ها را پشت سر بگذارد، تا اینکه به تهران می‌آید و ...

زندگی برای همه قصه می‌سازد و گاهی افراد بی‌نام و نشان، قهرمانان بزرگ زندگی‌اند. چه بسا مردان و زنانی باشند که نه از روی سرشت بد، بلکه موقعیت‌های خانوادگی و اجتماعی از آنها انسان دیگری ساخته است؛ کسانی که با خود فاصله دارند. این داستان که برگرفته از واقعیت است به زندگی همین افراد می‌پردازد، کسانی که شاید بارها آنها را دیده‌ایم، سروکار داشته‌ایم، ولی نمی‌شناسیم.

انتشارات عهدمانا رمان رعنا را در 184 صفحه و با قیمت 12000 تومان منتشر کرده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.