کتاب تصویری فیلم سینمایی «فهرست مقدس» منتشر شد

به همت انتشارات سلمان پاک؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 دى, 1396 - 12:30
کتاب تصویری فیلم سینمایی «فهرست مقدس» توسط انتشارات سلمان پاک راهی بازار نشر شد.

به گزارش حلقه وصل، کتاب تصویری(کمیک) فهرست مقدس برگرفته از انیمیشن سینمایی با همین نام است که اخیرا روی پرده سینماهای کشور رفت. این فیلم ماجرایی را به تصویر می‌کشد که در قرآن تحت عنوان اصحاب اخدود معرفی شده است.

شرکت سونی‌پیکچرز به دلیل محتوای ضدصهیونیستی این فیلم، با وجود تفاهم اولیه از اکران بین‌المللی آن خودداری کرد. این کتاب با عنوان خاکسترنجران اولین شماره از مجموعه سه جلدی کتاب‌های تصویری فهرست مقدس است.

جلد اول کتاب فهرست مقدس شامل 70 فریم تصویری است که به گواه متخصصان حوزه کمیک از کیفیت بالای تصویرسازی و چاپ برخوردار است. همچنین این کتاب قابلیت واقعیت افزوده به صورت تصویری دارد.

در پشت جلد کتاب می‌خوانیم: سال ها پیش، در کشور یمن و شهر باستانی نجران برده‌های ستم دیده و مردم بیداردل دسته‌دسته به دین یکتاپرستی می‌پیوندند. معبدنشینان شهر و آندریاس، فرمانده بی لیاقت نجران، در مقابله با فیمون رهبر نوکیشان درمانده شده‌اند. در این گیرودار ذونواس، حاکم خون‌خوار یمن برای حضور در جشن پایانی مسابقات سالیانه نجران از صنعا به سوی شهر در حرکت است. حاکم و معبدنشینان برای حفظ جان خودشان هم که شده، باید تا پیش از آمدن ذونواس  فکری به حال <فیمون> و یکتاپرستان نوکیش بکند...

کتاب خاکستر نجران برگرفته از انیمیشن سینمایی فهرست مقدس به صورت داستان مصور در 32صفحه و تمام رنگی در قطع بیاضی با قیمت هر جلد 19000تومان توسط انتشارات سلمان پاک منتشرشده است.

علاقه‌مندان برای تهیه این کتاب می‌توانند آن را از فروشگاه اینترنتی «کتابخون» خریداری کنند یا با شماره 02166963155 تماس بگیرند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.