ثبت نام دوره‌های پیشرفته داستان‌نویسی آغاز شد

به همت موسسه شهرستان ادب؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 دى, 1396 - 11:45
دفتر داستان موسسه شهرستان ادب «دوره‌های پیشرفته داستان‌نویسی» را برگزار می‌کند.

به گزارش حلقه وصل، دفتر داستان موسسه «شهرستان ادب»، از علاقمندان برای شرکت در دوره‌های پیشرفته داستان‌نویسی دعوت به ثبت‌نام می‌کند. این دوره‌های تخصصی، از سطح نظری فراتر می‌رود و به صورت کارگاهی برگزار می‌شود. مباحث مختلفی که هر داستان‌نویسی باید بداند، از جمله نظریه‌ها و تکنیک‌های ادبی، هر کدام به صورت جداگانه، توسط داستان‌نویسان و مدرسان حرفه‌ای آموزش داده می‌شود.

علاقمندان داستان‌نویسی برای شرکت در کلاس‌های تکمیلی، باید کارنامه (رزومه) کاری خود را به دفتر داستان ارسال کنند. به دلیل تخصصی بودن این دوره‌ها، تنها کسانی مجاز به ثبت‌نام هستند که با مقدمات داستان‌نویسی آشنا و در نگارش داستان دارای تجربه باشند.

عناوین این دوره‌های آموزشی و نام مدرسان شامل شخصیت‌پردازی (محمدرضا شرفی خبوشان)، زاویه دید (مهدی حمیدی پارسا)، زبان داستان (حمید عبدالهیان)، گفت‌وگونویسی (ابراهیم اکبری دیزگاه)، پژوهش برای داستان (مهدی کفاش)، پیرنگ (کامران محمدی)، و فضاسازی (مهدی زارع) است. ساعات برگزاری این کارگاه‌ها از 16 الی 18 عصر و هزینه شرکت در تمامی دوره‌ها، مجموعا 12 جلسه، 100 هزار تومان است.

شرکت‌کنندگان می‌توانند به انتخاب خود در تمامی کارگاه‌ها یا فقط برخی از آن‌ها، و با کسر هزینه شرکت کنند برای اطلاعات تکمیلی و هرگونه پرسش می‌توانید با شماره 77517830 داخلی 148 (دفتر داستان) تماس بگیرید. برای ثبت‌نام اولیه نیز به تارنمای شهرستان ادب به نشانی shahrestanadab.com و یا مدرسه رمان به نشانی madreseroman.com مراجعه کنید. مهلت ثبت‌نام برای شرکت در این دوره‌ها تا 5 بهمن ماه 1396 در نظر گرفته شده است

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.