اکران مستند «آقای نخست وزیر» در ویژه برنامه چهارشنبه های فیلم خوانی

تا 22 بهمن هر هفته یک فیلم در یزد به نمایش درمی آید؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 27 دى, 1396 - 13:30
دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد از برگزاری ویژه برنامه «چهارشنبه های فیلم خوانی» به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد وگفت: تا 22 بهمن ماه هر هفته یک فیلم با موضوع مرتبط با انقلاب اسلامی اکران می شود.

جواد کوراغلی دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد به حلقه وصل گفت: به مناسبت ایام مبارک دهه فجر برنامه های «چهارشنبه های فیلم خوانی» برگزار می گردد

وی بیان داشت: این برنامه چهارشنبه هر هفته تا 22 بهمن ماه  یک مستند مرتبط با اتفاقات انقلاب اسلامی را اکران می کند.

کوراغلی تصریح کرد: اکران بصورت عمومی، آزاد و رایگان برای خواهران و برادران صورت می گیرد اما گروه مخاطب هدف ما فعالین فرهنگی هستند که می خواهیم حتما حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: این هفته دومین اکران صورت می گیرد و  مستند «آقای نخست وزیر» به نمایش گذاشته می شود هفته گذشته نیز  مستند «قائم مقام» اکران شد.

این فعال فرهنگی اضافه کرد: هدف از برگزاری این جلسات تفکر، تدبر و روشنگری بیشتر جوانان و فعالین فرهنگی می باشد تا در اتفاقات و حوادث با آگاهی بیشتری بتوانند در اجتماع تاثیر گذار باشند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین حمایت از فعالیت و هنر انقلابی و اسلامی نیز مدنظر هست تا هم تولیدات دیده شود و هم اندکی از هزینه آن را بتوان پوشش داد برای همین امر مؤسسه اندیشه وفرهنگ اسلامی یزد هزینه توافقی اکران را به تهیه کننده پرداخت می نماید.

کوراغلی ادامه داد: البته «چهار شنبه های فیلم خوانی» پس از دهه فجر نیز در مناسبت های خاص ادامه خواهد یافت.

دبیر مؤسسه اندیشه و فرهنگ اسلامی یزد در ادامه گفت: مستند های ارثیه پدری، پرونده ناتمام، آقای دادستان و... اکران خواهد شد و علاقه مندان امروز هم جهت تماشای مستند آقای نخست وزیر می توانند از ساعت 18:30 به عمارت صادقیه مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.