شب شعر طنز «گلستانه» در فرهنگسرای گلستان برگزار می شود

با اجرای ناصر فیض و صابر قدیمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 26 دى, 1396 - 11:15
شب شعر طنز «گلستانه» با اجرای ناصر فیض و صابر قدیمی و حضور شاعران طنزپرداز در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، شب شعر طنز «گلستانه» با اجرای ناصر فیض و صابر قدیمی با نگاه طنز به سوژه ها و مسایل روز جامعه برگزار می‌شود.

گفتنی است هدف از اجرای این برنامه کمک به اعتلای شعر طنز، فراهم آوردن فرصتی برای ارائه سروده های طنزآمیز شاعران جوان، شناسایی، جذب و پرورش ادبی و خلاقیت جوانان هنرمند در مسیر ارتقای دانش و همچنین ایجاد شور و هیجان و فراهم کردم یک روز به یاد ماندنی و شاد برای جوانان است.

"شب شعر طنز گلستانه" با هدف ایجاد روحیه نشاط و سرزندگی در میان شهروندان، فراهم کردن فضا و شرایط مناسب برای شعر طنز در جامعه، گسترش فرهنگ تکریم، پاسداشت گرایش ها، آداب و روسوم و سنت ها و فرهنگ ایرانی به منظور بیان موضوعات اجتماعی و رخدادهای ملی ومذهبی است.

در این مراسم طنزپردازانی چون مصطفی مشایخی ، عبدالله مقدمی ، نسیم عرب امیری و شروین سلیمانی به شعرخوانی خواهند پرداخت.

شب شعر طنز «گلستانه» عصر روز چهارشنبه 27 دی ماه ساعت 17 با هدف ایجاد فضایی پرنشاط و ایجاد زمینه اعتلای شعر طنز، جذب و پرورش استعدادهای جوان با حضور جمعی از شاعران و طنزپردازان کشور در فرهنگسرای گلستان برگزار می‌شود.

علاقمندان به بهره مندی از این برنامه می توانند به فرهنگسرای گلستان واقع در نارمک ، پایین‌تر از میدان هلال احمر ، خیابان گلستان مراجعه کنند و برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره 77815173 تماس بگیرند

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.