برگزاری ششمین جلسه از سلسله جلسات «من انقلابی ام» با محوریت شهید حسین غنیمت پور

به همت مجمع فرهنگی گفتمان انقلاب اسلامی شاهرود؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 26 دى, 1396 - 08:45
ششمین جلسه از سلسله جلسات روایت شهدا با عنوان «من انقلابی ام» عصر پنجشنبه 28 دی ماه به همت کارگروه ایثار و شهادت مجمع فرهنگی گفتمان انقلاب اسلامی شاهرود برگزار می شود.

مهدی عرب احمدی مسئول کارگروه ایثار و شهادت مجمع فرهنگی گفتمان انقلاب اسلامی شاهرود به حلقه وصل گفت: در ادامه سلسله جلسات روایت شهدا که با عنوان «من انقلابی ام» برگزار می شود ششمین جلسه عصر پنجشنبه 28 دیماه برگزار می گردد.

وی بیان داشت: این جلسه با محوریت شهید حسین غنیمت پور از شهدای دفاع مقدس شهرستان شاهرود برگزار می شود.

احمدی تصریح کرد: کارگروه ایثار و شهادت مجمع در راستای آشنایی نسل جوان با آرمان های امام و شهدا و تجدید پیمان با این آرمان ها تشکیل شده است و برگزاری چنین برنامه هایی در دستور کار کارگروه قرار دارد.

مسئول کارگروه ایثار و شهادت مجمع گفتمان انقلاب اسلامی شاهرود اضافه کرد: جلسات من انقلابی ام از مردادماه آغاز و به صورت ماهانه تا کنون پنج جلسه با محوریت یکی از شهدا برگزار شده است.

وی تصریح کرد: علاقه مندان جهت حضور در این جلسه می توانند از ساعت 15:30 به گلزار شهدای شهرستان شاهرود واقع در شهرک امام مراجعه نمایند.

یادآور می شود، شهید حسین غنیمت پور در 24 دی ماه سال 65 در منطقه عملیاتی شلمچه و عملیات کربلای 5 بر اثر ترکش خمپاره به قلبش به شهادت رسید، وی در آن زمان فرمانده گردان کربلا بود و در سال 93 نیز به عنوان شهید شاخص بسیج ورزشکاران کشوری انتخاب شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.