ارسال 50 کانکس و ساخت مدرسه و منازل مسکونی در روستای انجیرباواره کرمانشاه

به همت جبهه فرهنگی استان فارس کمک رسانی همچنان ادامه دارد؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 25 دى, 1396 - 14:45
جانشین ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان فارس از بارگیری و ارسال 50 کانکس به مناطق زلزله زده کرمانشاه خبر داد و گفت: ساخت و ساز مدرسه و منازل مسکونی در روستای انجیرباواره کرمانشاه نیز همچنان ادامه دارد.

اکبر بانشی جانشین ستاد مردمی جبهه فرهنگی استان فارس به حلقه وصل گفت: 50 کانکس بهداشتی و مسکونی که به همت کمک های مردمی، جبهه فرهنگی استان، کانون فرهنگی رهپویان وصال و کافه شهدا و مجمع خادم الائمه شیراز ساخته و آماده شده بود برای ارسال به مناطق زلزله زده کرمانشاه بارگیری شد.

وی بیان داشت: کمک رسانی و ساخت و ساز در این مناطق همچنان ادامه دارد.

بانشی تصریح کرد: در اوایل بروز این حادثه کمک های نقدی و غیر نقدی مردمی به این مناطق ارسال شد و بعد از تأمین مایحتاج ضروری آنها ساخت و تهیه کانکس های مسکونی و بهداشتی آغاز شد.

این فعال فرهنگی ادامه داد: در حال حاضر نیز گروهی از فعالان فرهنگی و عمرانی در روستای انجیرباواره کرمانشاه و سرپل ذهاب مشغول فعالیت هستند و تلاش خواهند کرد مدرسه و تعدادی منزل مسکونی را آماده نمایند.

بانشی اضافه کرد: همچنین طرحی با عنوان «عقیقه» به همت جامعه ایمانی مشعر و هیئات استان فارس جهت مناطق محروم زلزله زده در حال اجراست و خیرین و علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این طرح مبلغ 600 هزارتومان به شماره کارت 6273811099559855 واریز و مشخصات خود به همراه نام پدر به شماره 09173207653 پیامک نمایند.

جانشین ستاد مردمی جبهه فرهنگی فارس خاطر نشان کرد: تمام این فعالیت ها در قالب برنامه «سازندگی برای کرمانشاه» در حال اجراست که شامل ساخت کانکس، فعالیت های فرهنگی، تفریحی، تأمین تجهیزات لازم برق کشی، ارسال لوازم التحریر، ارزاق، لوازم بهداشتی و مصرفی و ساخت منازل مسکونی می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.