دروغ‌پردازی رسانه‌های زنجیره‌ای علیه فیلم حاتمی‌کیا!

علی رغم تاکید تهیه کننده اثر بر حضور «به وقت شام» در جشنواره فیلم فجر!
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 24 دى, 1396 - 12:00
فیلم جدید حاتمی‌کیا هنوز نیامده با حاشیه‌سازی‌های رسانه‌های زنجیره‌ای روبرو شد.

به گزارش حلقه وصل، روز گذشته برخی از این رسانه‌ها اعلام کردند که فیلم «پرواز به وقت شام» به جشنواره امسال نمی‌رسد، اما تهیه‌کننده فیلم، نمایش این فیلم در جشنواره را «قطعی» دانست.

محمد خزاعی تهیه‌کننده «پرواز به وقت شام» خبر برخی از رسانه‌ها درباره عدم حضور این فیلم در جشنواره فجر امسال را تکذیب کرد و گفت: این فیلم قطعا در جشنواره امسال حضور خواهد داشت و همه کارهایش طبق برنامه درحال انجام است. الان این فیلم در مرحله ضبط موسیقی است و به امید خدا مشکلی برای حضور در جشنواره نخواهیم داشت.

وی در پاسخ به این پرسش که تا چه حد به کسب جایزه بهترین فیلم از جشنواره امسال برای «پرواز به وقت شام» امیدوار است هم اظهار کرد: ما اصلا به جایزه فکر نمی‌کنیم. تمام تلاش ما این است که یک فیلم خوب تولید کنیم و این فیلم بتواند ادای دینی باشد به همه مدافعان حرم. اگر مردم و خانواده‌ها از این فیلم خوششان بیاید برای ما بهترین جایزه خواهد بود. بهتر است قضاوت درباره فیلم را به بعد از نمایش آن در جشنواره موکول کنیم.

وی همچنین درباره دیگر فیلم خود در جشنواره امسال یعنی «امپراطور جهنم» نیز گفت: این فیلم هم با اینکه هنوز اکران نشده اما در رسانه‌های عربی، به ویژه رسانه‌های سعودی و وهابی بازتاب بسیار زیادی داشته است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.