اجرای برنامه‌های فرهنگی هنری «فاتحان آسمان» در کردستان

ویژه مناطق عملیاتی و مرزی استان؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 24 دى, 1396 - 08:45
دومین برنامه فرهنگی هنری «فاتحان آسمان» با موضوع فرهنگ هشت سال دفاع مقدس و شهادت همزمان با فروردین ٩٧ در مناطق مرزی و عملیاتی استان کردستان برگزار می شود.

به گزارش سرویس استان های حلقه وصل، دومین برنامه فرهنگی هنری «فاتحان آسمان» با موضوع فرهنگ هشت سال دفاع مقدس و شهادت در کردستان برگزار می شود.

این برنامه با همکاری انجن نمایش و تجسمی استان های ایلام، کردستان، کرمانشاه، خوزستان و آذربایجان غربی برگزار می گردد.

ترویج و گسترش فرهنگ هشت سال دفاع مقدس با محوریت قرآن و عترت در حوزه هنرهای نمایشی و تجسمی، شناسایی ظرفیت‌های نمایشی در حوزه تئاتر قرآنی و دفاع مقدس، تشویق در جهت خلق و ارائه آثار با مضامین فرهنگ جبهه و شهادت با محوریت قرآنی و عترتی، ایجاد زمینه و بستری برای اجرای نمایش های دفاع مقدس برای مخاطبان عظیم راهیان نور، حمایت از هنرمندان و پدیدآورندگان نمایش های دفاع مقدس با محوریت قرآنی و عترتی، بازخوانی هویت هشت سال دفاع مقدس در بهره گیری از هنرهای نمایشی و تجسمی و احیای اعتلای نمایش نامه‌های حوزه دفاع مقدس از اهداف برنامه «فاتحان آسمان» است.

اندیشه و آرمان‌های اسلامی در فرهنگ هشت سال دفاع مقدس، معرفی شخصیت‌ها و سیره زندگی شهدای دفاع مقدس، استفاده از روایات و خاطرات دفاع مقدس، معرفی عملیات‌های دوران دفاع مقدس با محوریت قرآنی و عترتی از جمله موضوعات این برنامه است.

این برنامه شامل تئاتر خیابانی و هنرهای تجسمی، اکران فیلم های بلند و کوتاه با موضوع هشت سال دفاع مقدس می باشد.

یادآور می شود، برنامه فرهنگی هنری «فاتحان آسمان» همزمان با فروردین ٩٧ در مناطق مرزی و عملیاتی استان کردستان برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.