ثبت‌نام جشنواره «فجر انقلاب قرآنی» در لرستان آغاز شد

در رشته‌های حفظ، مفاهیم قرآن و نقاشی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 20 دى, 1396 - 11:30
مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآنی مردمی لرستان با اشاره به این‌که جشنواره «فجر انقلاب قرآنی» در رشته‌های حفظ، مفاهیم و نقاشی برگزار می گردد گفت: ثبت‌نام در این جشنواره تا ششم بهمن‌ ادامه دارد.

حجت‌الاسلام مهدی امیدیان مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان به حلقه وصل گفت: جشنواره «فجر انقلاب قرآنی» در رده سنی ۵ تا ۱۸ سال، طی دهه فجر سال جاری، در استان برگزار می شود.

وی با اشاره به این‌که جشنواره فجر انقلاب قرآنی در رشته‌های حفظ، مفاهیم و نقاشی برگزار خواهد شد، گفت: برای شرکت کودکان رده سنی پیش‌دبستانی ۵ و ۶ سال، در این جشنواره رشته‌های حفظ ۱۰ سوره آخر قرآن‌کریم و نقاشی با مضامین قرآنی، محبت به مادر، در نظر گرفته شده است.

امیدیان ادامه داد: کودکان دوره اول دبستان در رده سنی ۷، ۸ و ۹ سال می‌توانند در رشته‌های حفظ ۲۰ سوره آخر قرآن‌کریم و نقاشی با مضامین قرآن، محبت به پدر و کودکان دوره دوم دبستان در رده سنی ۱۰، ۱۱ و ۱۲ سال، می‌توانند در رشته‌های حفظ ۳۰ سوره آخر قرآن‌کریم و نقاشی با مضامین قرآنی، محبت به یتیمان و فقیران، شرکت کنند.

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان افزود: همچنین برای نوجوانان دوره اول متوسطه در رده سنی ۱۳، ۱۴ و ۱۵ سال، رشته‌های حفظ سوره مبارکه انسان و مفاهیم سوره مبارکه انسان و برای نوجوانان دوره دوم متوسطه در رده سنی ۱۶، ۱۷ و ۱۸ سال رشته‌های حفظ سوره مبارکه «حجرات» و مفاهیم سوره مبارکه حجرات، در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به این‌که ثبت‌نام در این جشنواره تا ششم بهمن‌ماه ادامه دارد، عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند جهت ثبت‌نام به سامانه masaq.ir مراجعه کرده و یا به تشکل‌های قرآنی استان شامل مؤسسات و خانه‌های قرآنی، مراجعه نمایند.

امیدیان با بیان این‌که آزمون این جشنواره ۱۳ بهمن‌ماه در سطح شهرستان‌ها برگزار خواهد شد، اظهار کرد: در هر رشته و به تفکیک جنسیت به نفرات اول تا سوم، در سطح استان، جوایز نفیسی اهداء می‌شود.

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات مردمی فرهنگی قرآن و عترت استان لرستان، عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۶۶۳۳۲۲۶۳۶۸، تماس حاصل نموده و یا به سامانه مساق به آدرسmasaq.ir مراجعه نمایند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.