مداحی رزمنده فاطمیون(س) بالای سر فرمانده شهید+فیلم

با حضور جمعی از لشکریان فاطمیون(س) صورت گرفت:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 19 دى, 1396 - 14:00
فصیحی بالای سر پیکر همرزم و دوست قدیمی‌اش، رئوف که یکی از فرماندهان شهید فاطمیون(س) است، مداحی کرده و در رثای شهدای فاطمیون(س) می‌خواند.

به گزارش حلقه وصل، غلامعلی فصیحی عضو لشکر فاطمیون(س) و همرزم شهید محمد اکرم ابراهیمی(رئوف) با اشاره به آغاز آشنایی‌اش با این شهید می‌گوید: آشنایی من با شهید والامقام محمد اکرم ابراهیمی رئوف در افغانستان شکل گرفت و مربوط می‌شد به زمانیکه او یکی از مسئولین در سپاه محمد(ص) بود. مثل شهید ابوحامد مثل شهید سید حکیم و خیلی از شهدای فاطمیون(س) که هسته اول فاطمیون(س) را تشکیل دادند.

یادم هست شهید رضا خاوری(حجت) و شهید رئوف آمدند در خانه ما و گفتند: «ما می‌خواهیم یکسری جلسات دعای ندبه تشکیل بدهیم. شما به عنوان مداح می‌آیید تا جلسه را اداره کنید؟» من هم قبول کردم و این جلسه دعای ندبه تشکیل شد و این بچه‌ها دور هم جمع شدند. الان 90 درصد این بچه‌ها به شهادت رسیدند و ما جامانده غافله شهدا هستیم. وقتی قضیه سوریه پیش آمد از دل همین دعای ندبه ابوحامد با یارانش عازم سوریه شدند و آن 22 نفر الان جمعیت عظیمی را شکل داده‌اند.»

فصیحی بالای سر پیکر همرزم و دوست قدیمی‌اش، رئوف که یکی از فرماندهان شهید فاطمیون(س) است، مداحی کرده و در رثای شهدای فاطمیون(س) می‌خواند. فیلم این مداحی در جمع رزمندگان فاطمیون(س) در معراج شهدا در ادامه قابل مشاهده است:

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.