پوستر «همچون پوریای ولی» برای علیرضا کریمی منتشر شد+عکس

توسط مرکز هنرهای تجسمی انقلاب؛‏
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 26 آذر, 1396 - 14:00
مرکز هنرهای تجسمی انقلاب پوستری با عنوان «همچون پوریای ولی» برای علیرضا کریمی منتشر کرد که در این پوستر تصاویر چهار ورزشکار دیگر که حاضر به مسابقه با حریف اسرائیلی نشدند نیز دیده می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، علیرضا کریمی در سال 1373 در کرج متولد شد. او در مسابقات قهرمانی کشتی جهان در سال 2015 موفق به کسب مدال برنز شد.

پهلوان کریمی در مسابقات امیدهای جهان 2017 با جبرئیلوف از روسیه روبرو شد و در حالی که سه بر دو از حریفش جلو بود؛ عامدانه بازی را به او واگذار کرد تا در مسابقه بعدی با حریف اسرائیلی مواجه نشود.

این اقدامِ کریمی مورد تقدیر مقام معظم رهبری قرار گرفت و معظم‌له در دیدار با این کشتی‌گیر فرمودند: «من از این‌که نشان دادید جوانی از جوان‌های ما حاضر است برای یک هدف بزرگ و بلند پا بر روی نفس خود بگذارد و از حق قطعی و قهرمانی مسلم صرف‌‌نظر کند، واقعاً احساس عزت کردم.»

در مورد این مسئله، مرکز هنرهای تجسمی انقلاب (مهتا) اقدام به انتشار پوستری با عنوان «همچون پوریای ولی» کرد؛ در این پوستر، علاوه بر تصویر علیرضا کریمی، تصاویرِ غلامحسن ذوالقدر تکواندوکار، امیررضا خادم کشتی‌گیر، آرش میراسماعیلی جودوکار و الهه احمدی تیرانداز نیز دیده می‌شود که همگی آنها حاضر به رویارویی با حریف اسرائیلی نشده‌اند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.