‏«شب‌های شعر عاشقانه»‏ شهرستان ادب در آستانه شب یلدا برگزار می‌شود

با حضور جمعی از شاعران جبهه فرهنگی انقلاب؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 27 آذر, 1396 - 09:30
تازه‌ترین برنامه شهرستان ادب با عنوان «شب‌های شعر عاشقانه»، در آستانه شب یلدا آغاز به کار خواهد کرد.

سرویس معرفی: نخستین شب از «شب‌های شعر عاشقانه»، ویژۀ شب یلدا، با شعرخوانی شاعران مطرح کشور چهارشنبه، 29 آذرماه، در موسسۀ فرهنگی هنری شهرستان ادب برگزار می‌شود.

در این محفل، شاعران نام‌آشنایی از جمله محمود اکرامی‌فر، غلامرضا طریقی، علی‌محمد مودب، محمدجواد آسمان، محمدمهدی سیار، مژگان عباسلو، امید مهدی‌نژاد، علی داودی، افسانه غیاثوند، محمدحسین نعمتی، فاطمه سلیمان‌پور و میلاد عرفان‌پور، محمدرضا وحیدزاده، محمدحسین نجفی، فاطمه فهیمی، المیرا شاهان، حسن صنوبری و ... نیز در این شب شعر حضور خواهند داشت و اشعار عاشقانۀ خود را برای مهمانان و علاقمندان به شعر عاشقانه قرائت می‌کنند. اجرای این برنامه برعهدۀ شاعر توانمند و سرایندۀ کتاب «قرار»، سعید پورطهماسبی خواهد بود.

 

قرار است شب‌های شعر عاشقانه هر چند وقت یک بار در مناسبت‌های آیینی و ملی و با هدف ارائۀ چهرۀ فاخر و ادیبانۀ شعر عاشقانه فارسی، در موسسۀ شهرستان ادب برگزار شود.

محل برگزاری این برنامه، تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از سه راه طالقانی، پلاک 168، طبقۀ چهارم و زمان برگزاری آن چهارشنبه 29 آذر، ساعت 17:30 است. همچنین در این برنامه، تولّد یک سالگی صفحۀ شعر عاشقانه در اینستاگرام و تلگرام (@LovePoetries) را جشن خواهیم گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.