مردم قم در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی جایگاه مشخصی دارند

حجت‌الاسلام رفیعی:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 آذر, 1396 - 10:00
استاد حوزه و دانشگاه گفت: مردم قم در دوره‌های مختلف توانسته‌اند به شیوه مطلوب وظایف خود را انجام دهند، همان‌طور که در دورانی در کنار امام خمینی(ره) بودند اکنون نیز در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی این مردم جایگاه مشخصی دارند.

به گزارش حلقه وصل، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ناصر رفیعی شب گذشته در جمع زائران حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) در شبستان امام خمینی(ره) با اشاره به اینکه موعظه بسیاری از آموزه‌ها و حقایق را به انسان گوشزد می‌کند، اظهار داشت: اگر قلب انسان تیره شود دیگر موعظه برای او کاربردی نخواهد داشت.

وی از بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه(س) به‌عنوان نگین شهر قم و ایران یاد کرد و افزود: ائمه اطهار(ع) برای زیارت ایشان سفارشی ویژه داشتند چراکه این بانوی کریمه از یک جایگاه متفاوت برخوردار هستند.

عضو هیئت‌علمی جامعه‌المصطفی‌العالمیه(ص) با اشاره به اینکه هشت امامزاده و صدها نفر از نوادگان امام موسی کاظم(ع) در ایران مدفون هستند، عنوان کرد: باید قدردان این شخصیت‌ها باشیم و بتوانیم از آستان‌های مقدس آن‌ها بهره‌برداری معنوی و فرهنگی لازم را داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه با شفاعت حضرت فاطمه معصومه(س) شیعیان وارد بهشت می‌شوند، خاطرنشان کرد: اینکه در روایات مختلف از ارزش زیارت ایشان برابر با ارزش زیارت امام رضا(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) یادشده است نشان می‌دهد که حضرت معصومه(س) نزد اهل‌بیت(ع) و خداوند متعال جایگاه والایی دارند.

رفیعی با بیان اینکه مردم شهر قم از بانوی کریمه اهل‌بیت(س) استقبال مطلوبی داشته‌اند، خاطرنشان کرد: مردم قم در دوره‌های مختلف توانسته‌اند به شیوه مطلوب وظایف خود را انجام دهند، همان‌طور که در دورانی در کنار امام خمینی(ره) بودند اکنون نیز در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی این مردم جایگاه مشخصی دارند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.