باید به فرمان قرآن و عترت(ع) عمل کنیم تا بتوانیم انقلاب فکری و فرهنگی دیگری در جهان برپا کنیم

عالم پاکستانی سنی‌مذهب:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 آذر, 1396 - 23:30
یک عالم پاکستانی سنی‌مذهب گفت: اسلام ذبح عظیمی به نام امام حسین(ع) دارد که شیوه مقابله با ظلم و تکفیر را به تمام مسلمانان آموخت. بر مسلمانان لازم است حرم‌های اهل‌بیت(ع) را گرامی بدارند و جانشان را در این را تقدیم کنند.

به گزارش حلقه وصل، دیوان ساهدزاده، از مهمانان پاکستانی و سنی مذهب اجلاس جهانی محبان اهل‌بیت(ع) با اشاره به اینکه رسول گرامی اسلام(ص) فرمود من دو یادگار در بین شما مسلمانان قرار می‌دهم که همان قرآن و سنت است، افزود: متأسفانه جهان اسلام ثقلین را فراموش کرده و در علوم مختلف به گرایش‌های غربی و شرقی رو آورده است. 

وی با اشاره به اینکه ما باید به فرمان قرآن و عترت(ع) عمل کنیم تا بتوانیم انقلاب فکری و فرهنگی دیگری در جهان برپا کنیم، گفت: هرکس که مسلمان است و کلمه «لا اله الا الله محمد رسول‌الله» گفته باشد، باید حرم‌های اهل‌بیت(ع) را گرامی بدارد و جانش را در این مسیر تقدیم کند . 

ساهدزاده ادامه داد: برای پاسداری از دین پیامبر گرامی اسلام(ص)، فرزندشان امام حسین(ع) از مدینه به مکه و از آنجا به سوی کربلا حرکت کرد. اسلام ذبح عظیمی به نام امام حسین(ع) دارد که شیوه مقابله با ظلم و تکفیر را به تمام مسلمانان آموخت. 

وی با اشاره به ماجرای پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) گفت: اینکه هر ساله مردم به پیاده‌روی اربعین مشرف می‌شوند، نمایش احیای مجدد قیام امام حسین(ع) است. ضمن اینکه این همایش عظیم بین‌المللی پیام وحدت را به صورت عملی به سراسر دنیا مخابره می‌کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.