جریان تکفیری هیچگاه به اهداف شوم و خطرناک خود دست نخواهد یافت

آیت‌الله ری‌شهری در نامه‌ای خطاب به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 آذر, 1396 - 21:00
تولیت آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در پیامی به سردار سلیمانی با اشاره به فرمایش پیامبر مکرم اسلام در برابر تکفریان زمان خودشان گفت: پیامبر فرمود «جهاد با شما، برترین جهاد و والاترینِ شهیدان، شهیدان در پیکار با شما، و برترینِ مجاهدان، پیکارگران با شماست.»

به گزارش حلقه وصل، با انتشار خبر نابودی گروهک تکفیری داعش که چند سالی در عراق و سوریه و ... به کشتار و قتل عالم می‌پرداخت، بسیاری از علما، اهالی فرهنگ و هنر و ... با انتشار پیام های مختلفی این پیروزی به جبهه مقاومت اعم از سپاه، ارتش، خانواده‌های شهدای مدافع حرم و نیروی خودجوش مردمی تبریک گفتند.

در همین راستا، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی ری‌شهری؛ تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) و رئیس دانشگاه قرآن و حدیث در نامه‌ای خطاب به سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی تأکید کرد: جریان تکفیری، بزرگ‌ترین خطر مستمر و نهفته در مقابل اسلام ناب محمدی است. از این رو مدافعان حرم برترین مجاهدان، و شهدای آنان با فضیلت‌ترین شهیدان تاریخ‌اند

* متن نامه آیت‌الله محمدی ری شهری:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مجاهد مخلص، سردار رشید اسلام و فرمانده پر افتخار سپاه قدس

جناب آقای حاج قاسم سلیمانی «دام عزه و توفیقه»

سلام علیکم

پیروزی‌های درخشان جبهۀ مقاومت را در پرتو هدایت‌های شجاعانه و خردمندانه حضرتعالی، به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، مسلمانان جهان و نیز همرزمان فداکارتان، مجاهدان عراقی، سوری، حزب اللّٰه لبنان و رزمندگان فاطمی(س) و زینبی(س) تبریک می‌گویم.

در توان این حقیر نیست که از مجاهدت‌های خالصانه حضرت عالی و همرزمانتان تشکر کنم اما با شنیدن پیام مسرت بخش شما خطاب به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بر آن شدم که هدیه‌ای از گنجینۀ ارزشمند علوی تقدیم رزمندگان جبهۀ مقاومت و خاندان مکرّم شهیدان کنم. این گفته نغز پیشگویی تحقق‌یافتۀ مولا و مقتدایمان امیرمؤمنان(ع) و امام مجاهدان است که خطاب به تکفیریان معاصر خود فرمود:

أشهَدُ لَقَد أخبَرَنِی النَّبِیُّ الصّادِقُ عَنِ الرّوحِ الأَمینِ عَن رَبِّ العالَمینَ أنَّهُ لا یَخرُجُ عَلَینا مِنکُم فِرقَةٌ

ـ قَلَّت أو کَثُرَت إلیٰ یَومِ القِیامَةِ ـ إلّا جَعَلَ اللّٰـهُ حَتفَها عَلیٰ أیدینا، وأنَّ أفضَلَ الجِهادِ جِهادُکُم، وأفضَلَ الشُّهَداءِ مَن قَتَلتُموهُ، وأفضَلَ المُجاهِدینَ مَن قَتَلَکُم؛ فَاعمَلوا ما أنتُم عامِلونَ، فَیَومَ القِیامَةِ یَخسَرُ المُبطِلونَ، و لِّكُلِّ نَبَإٍ مُّسْتَقَرٌّ وَسَوْفَ تَعْلَمُونَ.

گواهی می‌دهم که پیامبر راستگو از روح الامین و او از پروردگار جهانیان، مرا خبر داد که تا روز قیامت، هیچ گروهی از شما، خواه کم شمار و خواه پرشمار، بر ما نمی‌شود، مگر آن که خداوند خونش را به دست ما بریزد. همانا جهاد با شما، برترین جهاد است و والاترینِ شهیدان، شهیدان در پیکار با شما، و برترینِ مجاهدان، پیکارگران با شما هستند. پس هر چه می‌کنید، بکنید، که در روز قیامت، باطل‌گرایان زیان می‌کنند؛ و به زودی خواهید دانست که برای هر خبری، زمانی معیّن است».

این سخن نورانی به چند پیام مهم اشاره دارد:

1 ـ فتنه اخیر جریان تکفیری و پدید آورندگان خبیث آن، اولین و آخرین توطئه بر ضد انقلاب اسلامی نیست. از این رو، تداوم هشیاری نیروهای مقاومت ضروری است.

2 ـ جریان تکفیری، بزرگ‌ترین خطر مستمر و نهفته در مقابل اسلام ناب محمدی است. از این رو مدافعان حرم برترین مجاهدان، و شهدای آنان با فضیلت‌ترین شهیدان تاریخند.

3 ـ افتخار رویارویی با این فتنه کور و کامیابی در سر کوبی آن، تنها نصیب مجاهدان راستین ولایتمدار است و مدعیان دروغین غربی و اذناب آنان را سهمی از آن نیست.

در پایان، توجه همگان را به این بشارت شادی آفرین امیر مؤمنان(ع) جلب می‌کنم که جریان تکفیری هیچگاه به اهداف شوم و خطرناک خود دست نخواهد یافت.

از خداوند منّان توفیق روزافزون حضرتعالی و همه مجاهدان جبهۀ مقاومت را در جهت زمینه‌سازی برای حکومت جهانی اسلام به رهبری امام مهدی(عج) خواستارم.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.