موج دوم کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان در پویش ‏«موج دوم»‏

به همت جمعی از فعالان خودجوش مردمی؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 آذر, 1396 - 15:15
پویش مردمی «موج دوم» با هدف استمرار کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان غرب کشور شروع به فعالیت کرد.

سرویس معرفی: «از همه‌ کسانی‌که می‌توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می‌کنم که به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند». این تاکید رهبر انقلاب در کنار دستور به تمامی نیروهای دولتی برای کمک رساندن به مناطق آسیب‌دیده، حجت را بر تمامی فعالین فرهنگی و اجتماعی مردمی و خودجوش کشور نیز تمام کرده است.

پویش مردمی «موج دوم» با هدف استمرار کمک‌های مردمی برای زلزله‌زدگان غرب کشور توسط تعدادی از فعالان خودجوش مردمی با همکاری موسسه فرهنگی سرچشمه و بنیاد کرامت رضوی راه‌اندازی شده است.

این پویش برای ترغیب و تشویق مردم مهربان و نوع‌دوست ایران اسلامی به ادامه کمک‌ها به مردم زلزله‌زده کرمانشاه راه اندازی شده است تا با آغاز روزهای بارانی و برفی، مردم این منطقه را تنها نگذارند.

در این پویش علاوه بر جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردم کشور، از کسانی که علاقه مند به حضور در این مناطق و انجام خدمات جهادی باشند، ثبت نام به عمل می آید.

همچنین برای معرفی بیشتر این پویش، ویژه‌برنامه «دوباره زندگی» از شبکه‌ دو رسانه ملی با حضور عموم مردم، هنرمندان و ورزشکاران محبوب کشورمان قرار است روز دوشنبه 6 آذر ماه در محل موسسه فرهنگی سرچشمه برگزار شود.

ویژه‌برنامه «دوباره زندگی» دوشنبه 6 آذرماه بعد از نماز مغرب در موسسه سرچشمه واقع در بعد از میدان بهارستان، نرسیده به چهارراه سرچشمه، انتهای کوچه شهید صیرفی‌پور میزبان عموم مردم عزیز و آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی هموطنان و ثبت نام برای ارائه خدمات به زلزله‌زدگان غرب کشور خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از برنامه های این پویش مردمی می توانید به کانال تلگرامی @mojedovom مراجعه کنید یا با شماره تلفن 35024000 موسسه سرچشمه تماس بگیرید.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.