چهارمین قسمت مستند «چهره در قاب» به کاریکاتوریست برجسته انقلاب می‌رسد

از شبکه افق ببینید:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 آذر, 1396 - 11:45
چهارمین قسمت مستند «چهره در قاب» با حضور سید مسعود شجاعی طباطبایی و معرفی این هنرمند کشورمان، چهارشنبه یکم آذرماه از شبکه افق پخش می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، چهارمین قسمت مجموعه مستند «چهره در قاب» به زندگی و فعالیت‌های حرفه‌ای سید مسعود شجاعی طباطبایی اختصاص خواهد داشت.

او یکی از کاریکاتوریست‌های مطرح کشورمان به شمار می‌رود که طی سال‌های اخیر، مسئولیت برگزاری مسابقات بین المللی کاریکاتور با موضوعات هولوکاست و غزه را عهده دار بوده است.

شجاعی طباطبایی از سال ۱۳۶۰ فعالیت حرفه‌ای خود را شروع کرد و طی این مدت، آثار متعددی با موضوعات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از او شاهد بوده ایم.

مدیریت خانه کاریکاتور ایران و خانه کاریکاتور انقلاب، مدیر مسئولی کیهان کاریکاتور، سردبیری مجله ایران کارتون و دبیر بخش آسیا فصلنامه کمیک جهانی پنسیلوانیا از جمله مسئولیت‌های او طی سال‌های اخیر به شمار می‌روند همچنین در دوران دفاع مقدس به عکاسی مشغول بود.

مستند «چهره در قاب» که به معرفی هنرمندان معاصر می‌پردازد، این هفته به گفت: وگو با شجاعی طباطبایی اختصاص دارد و او از خاطرات سال‌ها فعالیت در عرصه کاریکاتور و عکاسی می‌گوید؛ همچنین آثار مشهور او و داستان خلق هر یک به اختصار بیان می‌شود.

حسین همایونفر تهیه کنندگی و علی ملاقلی پور کارگردانی این قسمت از چهره در قاب را بر عهده دارند که چهارشنبه یکم آذرماه ساعت ۲۰: ۳۰ از شبکه افق پخش می‌شود و تکرار آن هم ساعت ۱۳: ۳۰ روز بعد روی آنتن می‌رود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.