برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی از سوی کانون «حکمت» نوشهر

با محوریت کتاب «خاطرات مستر همفر»؛
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 2 آذر, 1396 - 10:15
مسابقه مجازی کتابخوانی با محوریت کتاب «خاطرات مستر همفر» از سوی معاونت فرهنگی هنری کانون حکمت در نوشهر برگزار می‌شود.

محمدحسن مشایخ بخش، معاون فرهنگی هنری کانون «حکمت» نوشهر به حلقه وصل گفت: واحد دانشجویان کانون دانش پژوهان نخبه در نوشهر مدتی است که تصمیم به برگزاری مسابقه مجازی کتابخوانی کرده است.

وی بیان داشت: به همین خاطر با توجه به توصیه مقام معظم رهبری در خصوص مطالعه کتاب «خاطرات مستر همفر»، در اولین مرحله این کتاب را مدنظر گرفته‌ایم.

مشایخ بخش ادامه داد: با راه‌اندازی کانال تلگرامی مسابقه با عنوان «فانوس» این مسابقه از روز شنبه چهارم آذرماه آغاز می گردد.

وی تصریح کرد: نحوه ی برگزاری مسابقه به این شکل است که PDF کتاب  برای شرکت کنندگان ارسال می شود و آن ها 10 روز فرصت دارند تا این کتاب یکصد صفحه ای را مطالعه نمایند. پس از پایان زمان مطالعه مسابقه در روز و ساعت مشخصی به صورت مجازی آغاز می شود.

معاونت فرهنگی هنری کانون حکمت نوشهر افزود: تعداد 4 سوال تشریحی به ترتیب در کانال قرار داده می شود و شرکت کنندگان پس از نمایش سوال فقط 15 دقیقه فرصت دارند جواب را به ادمین کانال به صورت تایپ شده ارسال کنند. در پایان شخصی که کامل ترین جواب از نگاه هیئت داوری را به سوالات داده باشد نفر برگزیده و برنده ربع سکه بهار آزادی شناخته می شود.

وی خاطر نشان کرد: آدرس کانال تلگرامی مسابقه که بعد از عضویت اعضا فعال می شود @Fanous__Study می باشد و نتایج مسابقه نیز همزمان با ولادت حضرت رسول اکرم(ص) اعلام می گردد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.