آغاز فصل سوم کنگره فصلی شعر کوتاه با عنوان «شعر فاطمی»

از سوی دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر قم؛
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 1 آذر, 1396 - 10:00
فصل سوم کنگره فصلی شعر کوتاه با عنوان «شعر فاطمی» در قالب‌های دوبیتی و رباعی از سوی دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر آغاز و 30 آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار اعلام شده است.

یوسف رحیمی، مسئول دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر قم به حلقه وصل گفت: سومین کنگره به صورت مجازی در دو قالب دوبیتی و رباعی باعنوان «شعر فاطمی» برگزار می‌شود.

وی درباره فصلی بودن برگزاری این کنگره یادآور شد: علت فصلی برگزار کردن این کنگره این است که این برنامه به صورت مداوم و پیوسته باشد و مخاطب آن را دنبال کند و علاوه بر آن، بتوان در هر فصل موضوع مهمی متناسب با آن ایام را مطرح کرد.

رحیمی تصریح کرد: برگزاری این کنگره‌ها با هدف استعدادیابی شعرای جوان و تازه‌کار است و تا کنون دو کنگره با عنوان «شعر اخلاقی» و «انصارالحسین(ع)» برگزار شده است.

مسئول دفتر شعر جامعه ایمانی مشعر ادامه داد: سومین فصل کنگره شعر کوتاه با موضوعات خطبه فدکیه حضرت فاطمه(س)، حماسه فاطمی در دفاع از امامت و ولایت، مدح و مرثیه فاطمی و سیره و سبک زندگی فاطمی برگزار و 30 آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار است.

وی اضافه کرد: از آنجا که کنگره به صورت مجازی برگزار می شود امکان تمدید مهلت ارسال آثار وجود ندارد و علاقه مندان می توانند آثار خود را در ربات تلگرامی @ShereHeyat_bot ثبت نمایند.

رحیمی خاطر نشان کرد: در این کنگره از 40 اثر برتر(هر اثر دو میلیون ریال) تقدیر خواهد شد. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.