۱۹۰ نفر؛ آمار حافظان کل بیت‌الاحزان در خوزستان/ راه‌اندازی شعبه جدید در اهواز

حمیدرضا شفیعی خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آبان, 1396 - 10:15
مسئول شعب بیت‌الاحزان خوزستان از راه اندازی شعبه جدید بیت الاحزان در اهواز خبر داد و گفت: در حال حاضر ۱۹۰ نفر آمار حافظان کل بیت‌الاحزان استان هستند که مدرک حفظ کل قرآن دارند.

حمیدرضا شفیعی، مسئول شعب بیت‌الاحزان خوزستان به حلقه وصل گفت: شعب بیت‌الاحزان در خوزستان در شهرهای رامهرمز، هفتکل، اهواز، سوسنگرد، آبادان، شهر الوان و شهر حر شوش فعالیت می‌کنند.

وی اظهار کرد: پس از اجرای طرح رحله، شعب بیت‌الاحزان مشغول برگزاری دوره‌های حفظ هستند و این دوره‌ها در سه سطح  تخصصی(حفظ یکساله)، دوره‌های نیمه تخصصی(یک سال و ۸ ماه) و دوره‌های عمومی(حفظ ۴ ساله) برگزار می‌شود.

شفیعی با بیان اینکه در حال حاضر ۱۹۰ نفر آمار حافظان کل بیت‌الاحزان استان هستند که مدرک حفظ کل قرآن دارند، افزود: شعبه آبادان مجری دوره تخصصی(حفظ یکساله) است و دیگر شعب بیت‌الاحزان در استان خوزستان دوره‌های عمومی را برگزار می‌کنند.

مسئول شعب بیت‌الاحزان خوزستان افزود: این شعب علاوه بر برگزاری دوره‌های حفظ قرآن، دوره‌های مهد، پیش‌دبستانی، روخوانی و روان‌خوانی، تجوید و صوت و لحن نیز برگزار می‌کنند.

وی در پایان از راه‌اندازی شعبه جدید بیت‌الاحزان در اهواز خبر داد و گفت: این شعبه کار خود را در مسجدالنبی(ص) کوی باهنر با مدیریت حمید خادمی آغاز کرده است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.