موضوع «کرمانشاه جان ایران» به موضوعات جشنواره رویش اضافه شد

جهت همدردی دانشجویان یزد با مردم زلزله‌زده کرمانشاه؛
ارسال زمان بندی شده: 
دوشنبه, 29 آبان, 1396 - 09:15
دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری «رویش» گفت:به رسم همدردی با مردم عزیز کرمانشاه موضوع «کرمانشاه جان ایران» به موضوعات جشنواره رویش اضافه شد.

سید محمدصادق آتشی، دبیر اجرایی سومین جشنواره ادبی هنری «رویش» در یزد به حلقه وصل گفت: به رسم همدردی با مردم عزیز کرمانشاه موضوع «کرمانشاه جان ایران» به موضوعات جشنواره رویش اضافه شد.

وی بیان داشت: این روزها جشنواره ی  «رویش»  در سطح دانشگاه های یزد در حال برگزاری است و در موضوعات گوناگون پذیرای آثار هنری دانشجویان دانشگاه های سراسر استان است.

آتشی افزود: اتفاق تلخی که در کرمانشاه به وقوع پیوست دبیرخانه ی جشنواره ی رویش را برآن داشت تا به رسم همدردی و همدلی با مردم کرمانشاه این موضوع را به موضوعات اضافه کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم آثاری که در این موضوع به دستمان میرسد با انعکاس در رسانه ها بتواند روح همدلی و وحدت را در حوزه ی هنر نمایش دهد.

یادآور می شود، سومین دوره جشنواره رویش در شش بخش هنرهای تجسمی، هنرهای نمایشی، هنرهای آوایی، فیلم، هنرهای ادبی، طراحی و دوخت لباس‌های ایرانی اسلامی در 59 موضوع ازجمله اقتصاد مقاومتی، شهدای دانشجو و سبک زندگی اسلامی برگزار می شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.