مجموعه ویدئو کلیپِ «پیغام خون» ویژه اکران در مجالس اباعبدالله الحسین(ع)

به مناسبت ماه محرم منتشر شد:
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 4 مهر, 1396 - 15:15
بسته ویدئویی «پیغام خون» شامل 10 ویدئو کلیپ کوتاه، جهت اکران عمومی در هیئت‌ها، تکیه‌ها و مراسماتِ عزاداری دهه اول محرم توسط سایت مستضعفین تی وی منتشر شد.

سرویس معرفی: مهدی طاهری تهیه کننده این مجموعه با اشاره به ویژگی‌های بسته رسانه‌ای «پیغام خون» گفت: در این مجموعه کلیپ که محصول بیش از دو ماه تلاش یک تیم خودجوش فرهنگی است، تلاش شده با رویکردی متفاوت به قیام عاشورا، برخی از حرفها و تحلیل‌های کمتر گفته شده متناسب با مسائل روز مطرح شود.

وی افزود: تبیین و تشریح انگیزه¬های قیام اباعبدالله (ع) و نیز درسها و عبرت‌هایی که از این قیام می‌توان گرفت بخشهای مهم این بسته ویدئویی هستند.

طاهری در ادامه گفت: در این کلیپ‌ها به تبیین مسیری که جامعه طی کرد تا جهالت و ظلم آنقدر در آن فراگیر شده که اصل اسلام به خطر افتاده و راهی جز قیام برای اباعبدالله(ع) باقی نمی‌گذاشت، اشاره شده است.

وی افزود: در این بسته ویدئویی با الهام از بیانات امام خمینی و رهبر معظم انقلاب، اقامه عدل، قیام علیه حکومت جائر و مبارزه با ظلم از مهترین انگیزه‌های قیام عاشورا معرفی شده است.

تهیه کننده‌ این مجموعه ویدئویی در ادامه گفت: علاوه بر این، سعی شده با توجه به شرایط روز ایران اسلامی، به نقش خواص در دوران امام حسین(ع) و درسها و عبرتهایی که از کم‌کاریها و انحرافات و عافیت‌طلبی‌های آنها می‌توان گرفت، پرداخته شود.

وی در پایان ضمن ابراز امیدواری از استقبال عزادارن اباعبدالله(ع) از کلیپها،گفت: هیئت‌ها و بانیانِ مجالس عزاداری امام حسین(ع) می‌توانند با مراجعه به وب سایت مستضعفین تی‌وی   Mostazafin.Tv  کلیپ های فوق را با کیفیت بالا دانلود و در مراسمات خود اکران کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.