فراخوان چهارمین جشنواره «روستاها و عشایر دوستدار کتاب» منتشر شد

از سوی دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد استان اصفهان؛
ارسال زمان بندی شده: 
يكشنبه, 2 مهر, 1396 - 09:00
به منظور گسترش عدالت فرهنگی در سراسر کشور و پشتیبانی از طرح های ابتکاری در حوزه کتاب و کتاب خوانی فراخوان چهارمین دوره «جشنواره روستاهاو عشایر دوستدار کتاب» در استان اصفهان منتشر شد.

حجت الاسلام رمضانعلی معتمدی مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان به حلقه وصل گفت: چهارمین دوره «جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب» در سطح روستاها و عشایر سراسر کشور برگزار می شود.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف این جشنواره حمایت از طرح های ابتکاری در حوزه کتابخوانی در روستاهاست، گفت: تلاش برای تأمین بودجه های لازم برای گسترش فعالیت های مربوط به کتاب و کتاب خوانی در روستاها و توجه دادن مردم و نهادهای روستایی به اهمیت کتاب و فرهنگی تر شدن فضای روستاها و نیز پر کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان روستایی با کتاب از دیگر اهداف این جشنواره است.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی مساجد اصفهان تصریح کرد: دهیاران، شوراهای اسلامی روستا، بخشداران، کانون های فرهنگی و هنری مساجد، مدارس، و سایر نهادی فرهنگی و تشکل های مردمی نقش مهمی در معرفی روستاهای دوستدار کتاب دارند.

وی ادامه داد: مجموعه فعالیت هایی که در زمینه کتاب و کتابخوانی اجرا شده است یا اینکه برای اجرا برنامه ریزی شده است می تواند نامزد شرکت در این جشنواره باشد.

حجت الاسلا معتمدی افزود: هر طرحی باید اهداف، شیوه اجرا، نهادهایی که در اجرای آن مشارکت می کنند و همچنین نحوه تامین بودجه آن طرح را به پیوست داشته باشد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان گفت: شرکت کنندگان بایستی مدارک لازم اعم از اصل طرح، فرم تکمیل شده با مهر و امضای دهیار، رئیس شورای اسلامی روستا یا تیره عشایری  و مسئول طرح و مستندات (فیلم، عکس، گزارش، تقدیرنامه) برای فعالیت های شاخص و ابتکاری (حتی المقدور لوح فشرده حاوی مطالب و مستندات ارسال شود) را به دبیرخانه استانی یا کشوری ارسال کنند.

وی یادآور شد: متقاضیان شرکت می بایست مدارک لازم را تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۲۰ آذرماه سالجاری از طریق پست به دبیرخانه استانی به نشانی اصفهان، خیابان صائب، جنب آرامگاه صائب، مجتمع فرهنگی هنری صائب، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان ارسال کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.