«بیست و یک روزبعد» برای دانش آموزان سراسر کشور اکران می‌شود

فرجی خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 1 مهر, 1396 - 13:45
مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری گفت: رایزنی‌های لازم انجام شده تا با شروع مهرماه اکران ویژه فیلم «بیست و یک روز بعد» برای مدارس صورت گیرد.

به گزارش حلقه وصل، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی حوزه هنری درباره اکران فیلم «بیست و یک روز بعد» در مدارس گفت:  با همکاری و حمایت وزارت آموزش و پرورش، مدارس سراسر کشور شرایطی را فراهم کردند تا دانش آموزان برای تماشای این فیلم سینمایی در سینماها حضور پیدا کنند . با شروع مدارس این حرکت خوب و ارزنده آغاز خواهد شد و مدارس امکان حضور در سینماها خواهند داشت. 

وی ادامه داد: فیلم توانست نظر مخاطبان را جلب کند و با فروش بیش از یک میلیارد و سیصدمیلیون تومان مواجه شده است. این فیلم که برای گروه سنی نوجوانان در نظرگرفته شده با توجه به مضمون و محتوای مناسبش توان جذب مخاطب در این گروه سنی و خانواده را خواهد داشت .

فرجی در خاتمه تاکید کرد: امیدواریم مدارس هم از این امکان استفاده کرده و دانش‌آموزان را برای دیدن فیلم به سالن‌های سینما بیاورند . 

بنابراین گزارش،این فیلم نامزد بهترین فیلم از نگاه تماشاگران سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر و برنده ۷ جایزه از سی‌اُمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان بوده است و در جشنواره آسیا پاسفیک نیز رقابت خواهد کرد. «بیست و یک روز بعد» توسط سید محمدرضا خردمندان کارگردانی و از محصولات سازمان سینمایی حوزه هنری است. 

در خلاصه داستان فیلم آمده است : همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده ...

 در این فیلم ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، جلال فاطمی، رضا استادی، سینا رازانی، حسین شریفی، مسعود چوبین، مهسا هاشمی، راستین عزیزپور، امیرعلی محمودی، ارکین توتونچی، ابوالفضل باشی و پیمان رسولی حضور دارند. 

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.