تجلیل از چهره‌های شاخص سینما و مستند مقاومت در مراسم رونمایی از «و آن دقایق آبی»

به همت بنیاد فرهنگی روایت فتح؛
ارسال زمان بندی شده: 
شنبه, 1 مهر, 1396 - 13:00
بنیاد فرهنگی روایت فتح امروز طی مراسمی همزمان با رونمایی از نمایشگاه عکس و پوستر «و آن دقایق آبی» از چهره‌های شاخص سینما و مستند مقاومت تجلیل می‌کند.

به گزارش حلقه وصل، بنیاد فرهنگی روایت فتح امروز طی مراسمی همزمان با رونمایی از نمایشگاه عکس و پوستر «و آن دقایق آبی» از چهره های شاخص سینما و مستند مقاومت تجلیل می‌کند.

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، مراسم «و آن دقائق آبی» با محوریت تقدیر از هنرمندان ایثار و مقاومت و نیز رونمایی از جدیدترین تولیدات بنیاد فرهنگی روایت فتح در حوزه های سینما و مستند، عکس، تجسمی، تئاتر، انتشارات و موسیقی و نماهنگ برگزار می‌شود.

در این برنامه که از ساعت 16 امروز 1 مهرماه در تالار سوره حوزه هنری برگزار می شود چهر هایی چون علی نصیریان، محمدعلی باشه آهنگر، ابوالقاسم طالبی، پرویز شیخ طادی، بهروز شعیبی، سعید ملکان، سعید سعدی، محمود رضوی، منیر قیدی، طناز طباطبایی، علیرام نورایی و ... به جهت فعالیت در حوزه سینمای مقاومت مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

در این مراسم، تازه ترین اثر موسیقیایی رسول نجفیان که با ترکیبی خاطره انگیز و ویژه هفته دفاع مقدس تولید شده است رونمایی و توسط وی به اجرا خواهد رسید.

همچنین در این آیین از تعدادی از خانواده های شهداء مدافع حرم تجلیل به عمل خواهد آمد. مراسم «و آن دقائق آبی» امروز شنبه اول مهرماه، ساعت 16 در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.