حمید داود آبادی خاطرات دفاع مقدس را در «کتاب باز» ورق می زند

از شبکه نسیم ببینید:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 29 شهريور, 1396 - 15:45
حمید داوودآبادی نویسنده کتاب‌های دفاع مقدس امشب در مقابل سروش صحت می‌نشیند و در برنامه «کتاب باز» از یک اتفاق مشترک با وی می‌گوید.

به گزارش حلقه وصل، این برنامه امشب چهارشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۲۰ میزبان حمید داوودآبادی است و وی در برنامه از نگارش خاطرات دفاع مقدسی خود سخن می‌گوید و اینکه چگونه با یک فنجان چای نسبت به ادبیات مقاومت متعهد شده است. 

حمید داوودآبادی حدود ۳۰ سال است که مشغول خاطره نویسی در حوزه دفاع مقدس است. وی در این برنامه شوخی هایی هم با سروش صحت درباره جبهه و دفاع مقدس دارد و از افرادی می‌گوید که وقتی با او عکس گرفته اند شهید شده اند. 

دومین فصل از برنامه «کتاب باز» با اجرای سروش صحت و تهیه کنندگی محمدرضا رضائیان روزهای زوج ساعت ۲۰ روی آنتن شبکه نسیم می‌رود و افشین صادقی زاده سردبیری آن را بر عهده دارد. 

در قسمت‌های پیشین این برنامه جمشید مشایخی، کوروش تهامی، لیندا کیانی، رضا کیانیان، مسعود ده نمکی، علیرضا خمسه و... حضور یافتند و از کتاب‌های مورد علاقه، قصه‌های کودکی و خاطره‌های خود با کتاب سخن گفتند. 

«کتاب باز» از بخش‌های گفتگو با مهمان و آیتم تشکیل شده است که در بخش پایانی برنامه مهمانان در یک مسابقه شرکت کرده و برای مخاطبان قصه می‌گویند. قرار است برنامه حال خوبی را برای کتاب دوستان ایجاد کند و مهمانانی را دعوت می‌کند که به نوعی کتاب باز هستند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.