نخستین رزم واره مدافعان حرم برگزار می شود

زریباف خبر داد:
ارسال زمان بندی شده: 
چهارشنبه, 29 شهريور, 1396 - 14:45
قرارگاه رسانه‌ای مدافعان حرم، آثار هنری هنرمندان را در مقوله دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت به نمایش می‌گذارد.

به گزارش حلقه وصل، دبیر نخستین «رزم واره مدافعان حرم » با اعلام این خبر گفت:

قرارگاه رسانه ای مدافعان حرم متشکل از شبکه رادیویی ایران، مرکز بسیج سازمان صداوسیما و سازمان سینمایی دفاع مقدس «نخستین رزم واره مدافعان حرم» را برگزار می‌کنند.

وی با بیان اینکه در این رزم نامه ، آثار هنری هنرمندان در سطوح مختلف به نمایش در خواهد آمد،تصریح کرد: پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه انقلابگیری و مقاومت مردمی،معرفی فعالیت های هنری هنرمندان این مرز و بوم در مقوله دفاع از حریم اهل بیت عصمت و طهارت ،تقویت حرکت‌های هنری – رسانه‌ای در حوزه مدافعان حرم،معرفی مدافعان حرم و خانواده هایشان به عنوان محصول و رویش انقلاب اسلامی و تقویت روحیه انقلابی – جهادی از اهداف این رزم واره است.

زریباف خاطر نشان کرد: هنرمندان می توانند در بخش‌های مختلف مسابقه رزم واره مدافعان حرم شرکت کنند. این مسابقه شامل بخش های مختلفی همچون «دیداری»، «شنیداری » ،«موسیقی»، بخش مخصوص اصحاب رسانه و ویژه «مردمی» است.

وی ادامه داد: هنرمندان می توانند در بخش دیداری آثارمستند،فیلم( سینمایی، داستانی، کوتاه)،پویا نمایی،فیلمنامه،تیزروکلیپ وبرنامه های ترکیبی همچنین در بخش شنیداری آثار مستند رادیویی ،برنامه ترکیبی،آنونس،نمایش رادیویی ومتن رادیویی را شرکت دهند.همچنین کسانی که آشنا به موسیقی و نوا هستند می تواننددر این بخش قطعات موسیقی با کلام و بی کلام خود را، سرود و نغمات آیینی، نماهنگ، مدیحه سرایی و ترانه سرایی خود را به دبیر خانه ارسال کنند.

زریباف تصریح کرد: در بخش خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب اصحاب رسانه می‌توانند آثار خود را در بخش‌های عکس، مصاحبه خبری، مقاله، گزارش خبری و تیتر همچنین در بخش فضای مجازی که شامل شبکه های اجتماعی،سایت و وبلاگ،نرم افزارهای کاربردی،طرح و تصاویر گرافیکی است، شرکت دهند. در بخش مردمی نیز عموم علاقمندان می‌توانند دل نوشته ها، شعرها، داستان‌های کوتاه خود، عکس‌ها، کلیپ‌ها و فیلم کوتاه مردمی را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.