برنامه «و آن دقائق آبی ...» به منظور تقدیر از هنرمندان عرصه ایثار و مقاومت برگزار می‌شود+تیزر

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس؛
ارسال زمان بندی شده: 
سه شنبه, 28 شهريور, 1396 - 19:00
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، برنامه «و آن دقائق آبی ...» با محوریت تقدیر از هنرمندان عرصه ایثار و مقاومت برگزار می‌شود.

به گزارش حلقه وصل، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، برنامه «و آن دقائق آبی ...» با محوریت تقدیر از هنرمندان عرصه ایثار و مقاومت و نیز رونمایی از جدیدترین آثار «بنیاد فرهنگی روایت فتح» در حوزه های مختلف سینما و مستند، عکس، تجسمی، تئاتر، و موسیقی و نماهنگ برگزار می شود.

در این برنامه که از ساعت 16 روز شنبه اول مهر ماه در تالار سوره حوزه هنری  برگزار می شود، نمایشگاه پوستر و عکس با عنوان " و آن دقایق آبی ..." با همکاری گروه هنرهای تجسمی و گروه عکس بنیاد روایت فتح رونمایی و افتتاح می شود. همچنین این آثار نفیس با همکاری گروه هنر های تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح و حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در قالب کتاب منتشر شده است که طی این برنامه از این کتاب نیز رونمایی خواهد شد. گفتنی است صاحبان اثر در برنامه حضور خواهند داشت.

در بخش دیگری از این برنامه، چهره های شاخص سینمای مقاومت و دفاع مقدس که آثارشان طی سال های اخیر با استقبال مخاطبان و منتقدین سینما روبرو شده است، مورد تجلیل و تقدیر قرار می گیرند و از مستند سازان حوزه مقاومت نیز تقدیر به عمل می آید.

ارائه جدیدترین فعالیت گروه هنرهای نمایشی بنیاد فرهنگی روایت فتح از بخش های دیگر این برنامه است.

عمار حلب با محوریت زندگی شهید مدافع حرم شهید محمد حسین محمد خانی، از جدیدترین تولیدات گروه انتشارات بنیاد فرهنگی روایت فتح نیز با حضور خانواده شهید در این مراسم رونمایی خواهد شد.

در این مراسم،تازه ترین اثر موسیقیایی «رسول نجفیان» که با ترکیبی خاطره انگیز و ویژه هفته دفاع مقدس تولید شده است رونمایی و توسط وی اجرا می شود.

برنامه «و آن دقائق آبی» روز شنبه اول مهرماه، ساعت 16 در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.