تنها رهبری که برای آزادی قدس شریف تلاش می کند آیت الله خامنه ای است/ رهبر انقلاب رهبر همه امت اسلام است

شیخ احمد زین:
ارسال زمان بندی شده: 
پنجشنبه, 23 شهريور, 1396 - 14:30
رییس تجمع علما مسلمین لبنان گفت: تنها رهبری که با شجاعت تمام در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی و آمریکا در فلسطین و در کل منطقه ایستاده، حضرت آیت الله خامنه ای است.

به گزارش حلقه وصل، در مراسمی با حضور مفتیان، علماء و شخصیت های علمی و مذهبی شیعه و اهل سنت لبنان از فعالیت ها و دستآوردهای آیت الله اراکی و مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در راستای تحقق وحدت و همبستگی در جهان اسلام تجلیل بعمل آمد.

در ابتدای این مراسم که در محل تجمع علماء مسلمین لبنان در بیروت و در جمع دهها تن از علماء و ائمه جمعه و جماعات شیعه و اهل سنت لبنان برگزار گردید، شیخ احمد زین رئیس تجمع علماء مسلمین لبنان با اشاره به رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب در هدایت جامعه اسلامی، ایشان را رهبر همه امت اسلام خواند و افزود: تنها رهبری که با شجاعت تمام در مقابل تجاوزات رژیم صهیونیستی و آمریکا در فلسطین و در کل منطقه خاورمیانه ایستاده و برای آزادی قدس عزیز تلاش می کند حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای است.

وی در ادامه ضمن محکوم کردن جنایات دولت میانمار بر علیه مسلمانان این منطقه، از همه علماء جهان اسلام خواست تا تمام توان خود را برای پشیمان کردن دولت میانمار در مبادرت به این اقدامات غیر انسانی و ضد بشری بسیج کنند.

مفتی اهل سنت لبنان در پایان با تقدیر از تلاشهای آیت الله اراکی در عرصه تقریب مذاهب اسلامی و تقدیم تندیس تجمع علماء مسلمین لبنان به ایشان، او را یک فقه و اندیشمند مبتکر دانست و از او خواست سلام و تحییات اعضاء تجمع علماء مسلمین لبنان را به محضر مقام معظم رهبری ابلاغ کند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال حلقه وصل در تلگرام شوید.

درج نظر

Plain text

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • نشانی صفحه‌ها وب و پست الکترونیک بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.